کدخبر: ۲۲۳۶۸۳ لینک کوتاه

کارگردان دیگری که متهم به فساد شد + عکس

اقتصادنیوز: "نیکولاس لوپز" نویسنده و کارگردان مطرح هالیوودی به سوء استفاده جنسی از چندین بازیگر زن آثار خود متهم شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از افکارنیوز، "نیکولاس لوپز" نویسنده و کارگردان مطرح هالیوودی به سوء استفاده و آزار و اذیت جنسی از چندین بازیگر زن آثار خود متهم شد.

بنا به گزارش مجله ال مرکوریو طی هفته گذشته هشت زن از بازیگران فیلم های "نیکولاس لوپز" وی را متهم به سوء استفاده جنسی و خشونت در حین فیلمبرداری کرده اند. آنها مدعی شده اند که این کارگردان با اعمال زور آنها را به رابطه جنسی مجبور کرده است.

 

موج تازه رسوایی جنسی در سینمای هالیوود/کارگردان فیلم جهنم سبز هم متهم شد///////////دوشنبه

لوپز از جمله کارگردانانی است که در سینمای هالیوود فعالیت های فراوانی انجام داده و با کارگردانان بزرگی همچون الی روث سابقه فعالیت داشته است و حالا توسط هشت متهم به آزار و اذیت جنسی شده است.

رسوایی اخلاقی در سینمای هالیوود اتفاق تازه و جدیدی نیست، این سینما به صورت پیدا و پنهان همیشه برخوردهایی اینگونه را تجربه کرده و حال که جهان در عصر انتقال سریع اطلاعات به سر می برد نتوانسته از این فساد جان سالم به در ببرد.

 

موج تازه رسوایی جنسی در سینمای هالیوود/کارگردان فیلم جهنم سبز هم متهم شد///////////دوشنبه

پس از شکایت زنان سینمای هالیوود و محکوم شدن هاروی واینستاین به رسوایی جنسی، دیگر بازیگران زن نیز جرات پیدا کرده و دست به افشاگری های فراوانی زدند. افشاگری هایی که دامان بسیاری از بازیگران مطرح همچون کوین اسپیسی و مورگان فریمن را نیز گرفت.