کدخبر: ۲۲۴۲۳۱ لینک کوتاه

مرگ مجانی؛ پاداش نخستین بلژیکی که بعد از بازی با برزیل بمیرد + عکس

​اقتصادنیوز: یک موسسه کفن و دفن بلژیکی می‌خواهد به اولین نفری که پس از دیدار تیم ملی کشورش برابر برزیل در جام جهانی روسیه جان خود را از دست می‌دهد سرویس رایگان بدهد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از آس، در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خبرهای عجیبی شنیده می‌شود که آخرین آن ترکیب کردن فوتبال و مرگ بوده است. یک موسسه کفن و دفن بلژیکی پیشنهاد داده است که نخستین هواداری که پس از دیدار بلژیک و برزیل در مرحله یک چهارم نهایی جان خود را از دست بدهد تابوت مجانی می‌گیرد.  

به گزارش ایسنا موسسه آردن اعلام کرد که خدمات خاکسپاری کاملا رایگان خواهد بود و تابوت که ۳۰۰۰ یورو ارزش دارد با تصاویر شیاطین سرخ (لقب بلژیک) تزئین می‌شود. این اتفاق در صورت پیروزی تیم اروپایی و صعودش به نیمه نهایی خواهد افتاد.

تابوت بلژیک

اولیور تیتئوکس، مسئول این موسسه در فیس‌بوک خود این پیشنهاد را مطرح و دو عکس را منتشر کرد که در آن تابوت مخصوص جام جهانی مشخص است. او در مصاحبه با خبرگزاری EFE گفت: هنوز هیچ درخواستی از خانواده‌هایی که بیماران در شرف مرگ دارند، دریافت نکرده‌ایم.

تابوت بلژیک

هنوز چند ساعت به بازی دو تیم باقی مانده است و کسی نمی‌خواهد این شیرینی را به تلخی تبدیل کند. هرگز مردن، چنین ارزان نبوده است.