کدخبر: ۲۲۷۴۳۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
هشدار نسبت به جنگ احتمالی اسرائیل علیه غزه

هشدار نسبت به جنگ احتمالی اسرائیل علیه غزه

اقتصادنیوز : «ایهود اولمرت» نخست وزیر اسبق اسرائیل عصر شنبه با اذعان به نتایج جنگ احتمالی تل آویو علیه نوار غزه هشدار داد: اگر جنگ با غزه یک ماه به طول بینجامد، اسرائیل هدف موشک های بی شمار گروه های فلسطینی قرار می گیرد و ما به نقطه اول باز می گردیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب ،اولمرت که در گفت و گو با شبکه 10 رژیم صهیونیستی سخن می گفت، در خصوص تنش به وجود آمده میان غزه و ارتش تل آویو اذعان کرد: اسرائیل برنامه سیاسی منسجمی جز جنگ با غزه ندارد و در صورت وقوع همچون اتفاقی، هیچ چیز تغییر نمی کند و تاثیری بر شرایط این منطقه نخواهد داشت.

وی با بیان این که اگر جنگ جدیدی در غزه رخ دهد، شمار زیادی از اسرائیلی ها کشته خواهند شد، تاکید کرد: تلفات این جنگ بسیار زیاد خواهد بود.

این اظهارات مقام صهیونیستی پس از آن صورت می گیرد که جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و جهاد اسلامی آمادگی خود را از ساعات اولیه امروز شنبه برای برقراری آتش بس با رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

اعلام آمادگی گروه های فلسطینی در پی گسترش حملات رژیم صهیونیستی به غزه روی می دهد که در جریان آن چهار تن از نیروهای مقاومت به شهادت رسیدند.

ارتش اشغالگر صهیونیست جمعه شب در پی کشته شدن یک نظامی خود در مرز غزه با سرزمین های اشغالی، حملات خود به این منطقه از فلسطین را افزایش داد و مراکز زیادی را بمباران کرد.