کدخبر: ۲۲۹۱۰۷ لینک کوتاه

عضو فراکسیون امید:

مذاکره ایران و آمریکا فقط برای آمریکا مطلوب است

اقتصادنیوز؛ علیرضا محجوب گفت: مذاکره ایران و آمریکا فقط برای آمریکا مطلوب است و هیچ نتیجه عملی برای ایران به دنبال ندارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خانه ملت؛ علیرضا محجوب عضو فراکسیون امید در خصوص دعوت ترامپ از ایران برای انجام مذاکرات جدید با آمریکا، اظهارداشت: مذاکره با آمریکا بعد از لغو برجام از سوی ترامپ معنی ندارد زیرا باید موضوع مذاکره مشخص باشد ولی اکنون موضوع مذاکره مشخص نیست.

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه آمریکا به دنبال این است که همین وضع کنونی را برای ایران تنزل دهد ولی این موضوع قابل مذاکره نیست، بیان کرد: آمریکا به این منظور موضوع مذاکره مجدد را مطرح می‌کند تا دستاوردهای برجام را برای ایران کاهش دهند.

وی افزود: مذاکره ایران با آمریکا متحدان ایران را نیز کاهش می‌دهد، یعنی بعد از مذاکره ایران با آمریکا، همراهی لفظی اروپا با ایران نیز از بین می‌رود.

ترامپ با پیگیری موضوع مذاکره تهران و واشنگتن به دنبال از بین بردن همراهی مختصر اروپا با ایران است

محجوب ادامه داد: ترامپ می‌خواهد در مذاکره با ایران، کشور را خلع سلاح کامل کند و همراهی مختصر اروپا با ایران را نیز از بین بِبَرد و به دنیا بگوید که همه کاره جهان آمریکایی‌ها هستند، مذاکره ایران با آمریکا یعنی تایید این موضوع که ایالات متحده همه امور جهان را اداره می کند.

مذاکره ایران و آمریکا فقط برای آمریکا مطلوب است

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مذاکره ایران و آمریکا فقط برای آمریکا مطلوب است و هیچ نتیجه عملی برای ایران به دنبال ندارد، گفت: در صورت انجام این مذاکرات همه منافع مذاکره، نصیب آمریکا می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایران علیه آمریکا بوده و هست، بیان کرد: آمریکا اول باید روابط خود را با ایران حل کرده و پایبندی خود را به برجام اعلام کند تا بعدا در مورد مذاکره فکر کنیم.