حمید بقایی پس از مرخصی 5 روز به اوین بازگشت

کدخبر: 229542
اقتصادنیوز: وکیل‌مدافع حمید بقایی از بازگشت موکلش بعد از ۵ روز مرخصی درمانی به زندان اوین خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مهران عبدالله‌پور در این باره اظهار کرد: حمید بقایی به منظور درمان به مدت ۵ روز برای درمان به مرخصی آمده بود که صبح امروز با همراهی محمود احمدی نژاد به زندان اوین بازگشت.

وی با اشاره به مرخصی ۵ روزه حمید بقایی، گفت: ظاهراً به ایشان اعلام شده که با تمدید این مرخصی موافقت می‌کنند که بتواند کارهای درمانی‌اش را انجام دهد اما وی مجدداً روز پنجم به زندان اوین بازگشته است.

وکیل مدافع معاون اجرایی دولت دهم در رابطه با درخواست اعاده دادرسی مجدد موکلش گفت: درخواست اعاده دادرسی قبلی که ارایه کرده بودیم پذیرفته نشد و درخواست اعاده دادرسی مجدد نیز ارایه نکردیم.

عبدالله‌پور درباره وضعیت موکلش گفت: حمید بقایی در حال حاضر در حال گذراندن دوران محکومیت‌اش است و تلاش می‌کنیم که بی‌گناهی ایشان ثابت شود.

بر اساس این گزارش، پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، اعلام کرد پس از تایید حکم دادگاه بدوی حمید بقایی در دادگاه تجدیدنظر استان تهران و قطعیت آن و همچنین ابلاغ حکم صادره، مأمورین پلیس ۲۲ اسفند ماه سال ۹۶ نسبت به دستگیری و معرفی محکوم‌علیه جهت اجرای حکم صادره از جمله ۱۵ سال حبس و چهل و سه میلیارد تومان جزای نقدی اقدام کرده و وی به زندان معرفی شد.

 

از دست ندهید
بلیط هواپیما