کدخبر: ۲۳۰۱۰۳ لینک کوتاه

قفل شدن محورهای کندوان و هراز

اقتصادنیوز: رئیس پلیس راه مازندران گفت: بار بازگشت مسافران از مسیر شمال به جنوب محورهای هراز و کندوان را قفل کرد.

به گزارش اقتصادنیوز علیرضا قدمی امروز درباره وضعیت تردد خودروها در محورهای مواصلاتی مازندران در گفت‌وگو با  فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد:درحال حاضر مسافران در حال خروج از محورهای مازندران هستند به‌طوری‌که بار بازگشت مسافران از مسیر شمال به جنوب محورهای هراز و کندوان را قفل کرد.

وی افزود: باتوجه به اینکه مسافران درحال خروج از محورهای مازندران هستند، وضعیت تردد خودروها در محدوده پل دزبن محور کندوان و همچنین محدوده چلاوه تا پارک جنگلی محور هراز به‌صورت سنگین است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه تردد تمامی وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن‌آباد محور کندوان ممنوع شده است، گفت: همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسؤول ادامه داد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی نیز تا ساعت 24 امشب از محور هراز ممنوع است.

قدمی با اعلام اینکه تردد خودروها در محورهای کیاسر و سوادکوه به‌صورت پرحجم است، افزود: درصورت بروز ترافیک که معمولا عصر روز جمعه اتفاق می‌افتد بحث محدودیت مقطعی یک‌طرفه در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: عصر روزهای جمعه باتوجه به اینکه ترددهای استانی و تردد مسافران باهم تداخل می‌یابد شاهد بروز ترافیک سنگین هستیم که لازم است مسافران بازگشت از سفرهای خود را به عصر روزهای تعطیل موکول کنند.

رئیس پلیس راه مازندران یادآور شد: همچنین باتوجه به وضعیت ترافیک امروز محدودیتی برای تردد تریلی در محور سوادکوه نداریم.

قدمی اشاره به اینکه از روز گذشته شاهد بارش‌های پراکنده در سطح محورهای مازندران بودیم، گفت: بارش‌ها به گونه‌ای نبوده که شاهد مشکلی ازجمله لغزنده یا ریزش و رانش باشیم.