کدخبر: ۲۳۳۴۹۴ لینک کوتاه

حمید گودرزی جانشین اشکان خطیبی شد!

اقتصادنیوز: اولین قسمت از سری جدید مسابقه پنج ستاره با اجرای حمید گودرزی امشب، ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما پخش می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پرشین وی؛ امشب در اولین قسمت از سری جدید مسابقه پنج ستاره با اجرای حمید گودرزی اتفاقات هیجان انگیز و متفاوتی را همراه با شرکت کننده اول می بینیم. خبر کامل حضور حمید گودرزی در پنج ستاره را در ادامه بخوانید.

حمید گودرزی در پنج ستاره

مسابقه بزرگ «پنج ستاره» در اولین قسمت از سری جدید خود و اجرای حمید گودرزی اتفاقات هیجان انگیز و متفاوتی را همراه با شرکت کننده اول به دنبال دارد؛ مسابقه‌ای با جایزه پنجاه میلیون تومانی و میلیونر کردن شرکت کننده ها،آیتم‌های جدید و جالب و اتفاقات هیجان انگیزی که تماشای آنها برای هر بیننده‌ای جالب خواهد بود.

این مسابقه تلویزیونی پنج شنبه و جمعه هر هفته ساعت ٢١ از شبکه پنج پخش خواهد شد و طی آن شرکت کنندگان تلاش می‌کنند با استفاده از اطلاعات عمومی خود و پاسخ به سوالات حمید گودرزی جایزه ۵٠ میلیونی مسابقه را به دست بیاورند.

«پنج ستاره» به کارگردانی مصطفی امامی روی آنتن خواهد رفت و با توجه به همزمانی پخش مسابقه «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار با پخش پنج ستاره با اجرای حمید گودرزی از امشب، باید منتظر دوئل جذاب این دو ستاره سینما باشیم و ببینیم کدام یک می‌توانند در زمینه اجرا موفقیت بیشتری کسب کنند.

حمید گودرزی در پنج ستاره

عکس حمید گودرزی در پنج ستاره

جالب است بخوانید : حمید گودرزی به سریال «ستایش ٣» پیوست

تصویربرداری سریال «ستایش ۳» به کارگردانی سعید سلطانی از۱۰ فروردین در تهران آغاز شده است و در حال حاضر در تهران ادامه دارد. حمید گودرزی اخرین بازیگری است که به سریال پیوسته است. سعید مطلبی نگارش «ستایش ۳» را در ۳۰ قسمت بر عهده دارد و آرمان زرین کوب تهیه کننده این سریال است. تاکنون حضور نرگس محمدی و داریوش ارجمنددر فصل سوم این سریال قطعی شده است. فصل ۱ و ۲ ستایش، در سال‌های ۹۰ و ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شد. نرگس محمدی، داریوش ارجمند، مهدی سلوکی، زهرا سعیدی، سیما تیرانداز، محمود عزیزی، مهدی پاکدل، حدیث میرامینی و … از بازیگران فصل‌های پیشین این سریال بودند.

«حمید گودرزی» از سریال «ستایش» انصراف داد!

حمید گودرزی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت: دوستان با سلام به دلایل شخصی از سریال ستایش انصراف دادم امیدوارم سریال ستایش مثل همیشه پر بیننده و موفق باشه انشالا.