ذبح گوسفند در 7 پایگاه کمیته امداد پایتخت انجام می شود

کدخبر: 233732
اقتصادنیوز: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران از آمادگی این نهاد برای دریافت نذورات عید قربان خبر داد و گفت:بیش از 100 پایگاه کمیته امداد در استان آماده دریافت نذورات قربانی مردم نیکوکار بوده و در هفت پایگاه نیز ذبح گوسفند انجام می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حمیدرضا شیران به نحوه دریافت گوشت قربانی و جمع آوری نذورات مردمی در روز عید قربان اشاره کرد وافزود: مردم نیکوکار و خیراندیش استان تهران می‌توانند گوشت قربانی و نذورات خود را به پایگاه‌ها و ادارات این نهاد درسطح استان تحویل دهند تا بین نیازمندان توزیع شود.

وی با بیان اینکه بیش از 100 پایگاه در استان تهران آماده دریافت نذورات قربانی مردم نوع دوست استان می باشند، ادامه داد: این پایگاه‌ها شامل 44 اداره کمیته امداد، 47 مرکز نیکوکاری و مصلای های نماز عید قربان است.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه این نهاد آمادگی دریافت نذورات قربانی و وجه نقد مردم را دارد، بیان کرد: درصددهستیم کلیه نذروات اهدایی مردم به ویژه گوشت قربانی رابه روزودرهمان ساعات اولیه به دست نیازمندان واقعی برسانیم.

شیران به روش‌های غیر حضوری دریافت نذورات قربانی اشاره کرد و گفت: مردم نوع دوست استان تهران می‌توانند از طریق شماره تلفن 7355(کد 14)، شماره حساب 75 / 14821844 بانک ملت چهار راه جمهوری و یا شماره کارت 6104337666556046 وجوهات امانی و شرعی، نذورات خود را پرداخت کنند.

وی با تاکید براینکه یکی از دلایل برگزاری عید قربان دستگیری از نیازمندان است ابراز امیدواری کرد که امسال مردم مشارکت بیشتری در اهدا نذورات قربانی خود به نیامندان داشته باشند.

شیران یادآورشد: هفت پایگاه شامل ادارات کمیته امداد در کلان شهر تهران ذبح گوسفند انجام می‌دهند که این ادارات از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه همزمان با عید سعید قربان آماده خدمات رسانی به مردم هستند.

آدرس ادارات کمیته امداد استان تهران که ذبح گوسفند در آن‌ها انجام می‌شود، به شرح ذیل است.

اداره کل کمیته امداد استان تهران واقع در خیابان دماوند، بعد ازایستگاه آیت، حدفاصل ایستگاه داریوش و تهرانپارس، جنب بوستان مهرنامی پلاک 293.

اداره کمیته امداد منطقه 3 واقع در خیابان آفریقا (جردن)، کوچه گل افشان، پلاک 21.

اداره کمیته امداد منطقه 5 واقع در جنت آباد جنوبی، بولوارلاله غربی، کوچه معنوی،بن بست یکم

اداره کمیته امداد منطقه 8 واقع در نارمک،خیابان جانبازان شرقِ حدفاصل خیابان مدائن و رودباری،میدان 17، کوچه باقرپور، پلاک 9.

اداره کمیته امداد منطقه 11 واقع چهار ولی عصر (عج)، ضلع جنوبی بوستان دانشجو، کوچه شیرزاد، پلاک 22.

اداره کمیته امداد منطقه 18 واقع در چهارراه یافت آباد، میدان معلم،ابتدای خیابان تختی، پلاک 17

اداره کمیته امداد منطقه 21 واقع در تهرانسر، بولوار اصلی، خیابان شهید اسدی (22) پلاک 82

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما