کدخبر: ۲۳۳۸۱۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس:

رحمانی فضلی برای ارائه توضیح به کمیسیون شوراهای مجلس می‌رود

اقتصادنیوز؛ قاسم میرزایی نیکو گفت: امروز قرار است آقای رحمانی‌فضلی در کمیسیون حضور پیدا کنند و به سوال نمایندگانی که خواستار استیضاح وی شده‌اند، پاسخ دهند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا؛ قاسم میرزایی نیکو درباره  آخرین روند پیگیری استیضاح وزیر کشور از سوی امضاکنندگان این استیضاح، گفت: استیضاح وزیر کشور به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس رسیده است و امروز قرار است آقای رحمانی‌فضلی در کمیسیون حضور پیدا کنند و به سوال نمایندگانی که خواستار استیضاح وی شده‌اند، پاسخ دهند.

این عضو فراکسیون امید خاطرنشان کرد: طبق قرار قبلی وزیر کشور ساعت ۱۵ الی ۱۶ به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس خواهد آمد این حضور هم از آن جهت است که ببینیم آیا مسائل بین استیضاح‌کنندگان و وزیر کشور حل و فصل خواهد شد یا خیر.

وی در خصوص محورهای استیضاح بیان کرد: مدیریت، عزل و نصب مدیران، اقدامات صورت گرفته در حوزه قاچاق کالا و ارز از محورهای استیضاح است.

نماینده مردم دماوند درباره سوال مطرح‌ شده از سوی برخی نمایندگان از رحمانی‌فضلی درخصوص حوادث مدرسه فیضیه قم گفت: این سوال تازه مطرح شده است و در خصوص شعاری است که داده شده و باید مراحل قانونی خود را طی کند بعد به صحن بیاید.