کدخبر: ۲۳۴۶۷۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
توضیح دادگاه انقلاب درباره حضور وکلای مشایی درجلسه محاکمه

توضیح دادگاه انقلاب درباره حضور وکلای مشایی درجلسه محاکمه

اقتصادنیوز :روابط عمومی دادگاه انقلاب اسلامی تهران انتشار خبری مبنی برحضور وکلای رئیس دفتر رئیس جمهوری سابق در دادگاه علنی نامبرده را اصلاح کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایرنا، روابط عمومی دادگاه انقلاب اسلامی تهران با اصلاح پیش خبر مربوط به شروع دادگاه رسیدگی علنی به پرونده رئیس دفتر رئیس جمهوری سابق اعلام کرد: قبل از شروع دادگاه وکیل جدیدی از ناحیه وکلای سابق اسفندیار رحیم مشایی در محل دادگاه انقلاب حاضر و مراتب عزل وکلای سابق را اعلام و فرد جدید نیز قبل از تشکیل جلسه دادگاه محل را ترک کرد، در نتیجه دادگاه با حضور متهم مذکور و بدون حضور وکلای مدافع متهم برگزار شد. 

به گزارش ایرنا، نخستین جلسه رسیدگی به پرونده مشایی امروز (شنبه) سوم شهریور در شعبه دادگاه انقلاب و به ریاست حجت الاسلام غضنفر آبادی رئیس دادگاه انقلاب برگزار شد. 

بر اساس آنچه روابط عمومی دادگاه انقلاب اعلام کرده است، در جلسه امروز کیفرخواست قرائت و با اعلام تنفس از سوی رئیس دادگاه، ادامه این جلسه به وقت دیگری موکول شد.

حسب اعلام رئیس دادگاه در مهلت تنفس، به متهم و وکلای وی، فرصت داده شد که بار دیگر کیفرخواست را ملاحظه و نسخه‌برداری کرده و برای تدارک دفاع، مهیا شوند.

به گفته وکیل مشایی، اتهامات موکلش اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور، تبلیغ علیه نظام و توهین به مقامات قضایی است.