کدخبر: ۲۳۴۹۹۴ لینک کوتاه

اقتدار موشکی ایران برای آمریکا یک هیولای خطرناک است

اقتصاد نیوز؛ عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت : ترامپ به‌ گونه ای از برجام خارج شد که دوباره بتواند ملت ایران را به پای میز مذاکره بنشاند و در ارتباط با اقتدار موشکی و نفوذ منطقه ای دست ایران را ببندد.

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آیت الله سیداحمد خاتمی  عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری شامگاه یکشنبه در مسجد باب الحوائج کاشان با بیان اینکه دشمنان این نظام هیچ غلطی نمی توانند بکنند گفت : ترامپ به‌ گونه ای از برجام خارج شد که دوباره بتواند ملت ایران را به پای میز مذاکره بنشاند و در ارتباط با اقتدار موشکی و نفوذ منطقه ای دست ایران را ببندد.

وی افزود: در حال حاضر برگ برنده ملت ایران در قبال مذاکره با آمریکا دو چیز مهم و اساسی است ، اوّلین آن نفود مردمی انقلاب و دومین آن اقتدار موشکی است که یک هیولای خطرناک برای آمریکا محسوب می شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در مورد ترس شدید دولت آمریکا از نظام مقتدر جمهوری اسلامی ایران گفت: ملّت آمریکا به خوبی واقف است که ایران هیچ گاه شعار پوچ و توخالی نمی دهد و آنچه را که از قدرت نظامی و دفاعی خود مطرح می کند، واقعی است.

وی در مورد قدرت موشکی ایران اظهار داشت : ایران موشک هایی با برد بسیار بالا دارد و مسئولان کشور نیز بارها این اقتدار ایران را به دولت آمریکا متذکّر شده اند و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند آن ها باید به خوبی بدانند که دیگر دوران بزن و در رو تمام شده است و اگر یکی بزند صدها خواهد خورد.

خاتمی با اشاره به ترس آمریکا از حمله نظامی به کشور ایران تاکید کرد: آمریکا به خوبی می داند و درک می کند که در صورت هرگونه درگیری نظامی با کشور مقتدر ایران، اوّلین رژیمی که منقرض خواهد شد رژیم صهیونیستی غاصب است.

وی در خصوص عملیات تروریستی سال گذشته که توسّط گروهک داعش صورت گرفت افزود: مقام معظم رهبری همان موقع فرمودند به همین زودی داعش ضربه مهلکی خواهد خورد و 4 ساعت بعد از آن دِیروالزّور با موشک‌های کوتاه برد در مقرّ داعش هدف قرار گرفت و آمریکا به خوبی فهمیده است که دفاع موشکی ایران بسیار قوی است و می خواهد با ترفندهای مختلف این اقتدار را از ایران سلب کند امّا خوشبختانه با تدابیر مقام معظّم رهبری که با سخنانشان تو دهنی محکمی به دخالت اخیر آمریکا داد ما همچنان به پیشرفت نظامی و موشکی خود ادامه خواهیم داد و به لطف خدای متعال روز به روز مقتدر تر خواهیم شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان با بیان اینکه وضعیّت کنونی ما شبیه جنگ اَحزاب است اظهار داشت : در جنگ اَحزاب مسلمانان با جبهه کفر طرف بودند و همچنین همزمان مسلمانان با مشکلات اقتصادی و قَحطی فراوان روبرو بودند و وضعیّت بسیار نگران کننده بود و دشمن به خیال باطل خود شادی کنان می گفت که ما دیگر مسلمانان را شکست دادیم.

وی همچنین افزود : دشمنان نظام اسلامی نیز به خیال باطل خود فکر می کنند که این نظام مقدّس در حال سقوط است و دائما آن را تکرار می کنند امّا کور خوانده اند.