جمع‌آوری امضا برای استیضاح «آخوندی» و «شریعتمداری» در جریان است

کدخبر: 235475
اقتصادنیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: جمع‌آوری امضا برای استیضاح وزرای «راه و شهرسازی» و «صنعت، معدن و تجارت» از سوی جمع یاز نمایندگان مجلس در جریان است و به نظر می‌رسد هفته آینده به هیئت رئیسه مجلس ارسال شود.

به گزارش اقتصادنیوز؛ نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، گفت: جمع‌آوری امضا برای استیضاح عباس آخوندی وزیر «راه و شهرسازی»  از سوی جمعی از نمایندگان مجلس در جریان است.

وی افزود: برخی مشکلات مدیریتی از جمله محور‌های استیضاح وزیر راه و شهرسازی است.

عضو کمیسیون صنایع و معاون تاکید کرد: نمایندگان همچنین جمع‌آوری امضا برای استیضاح محمد شریعتمداری وزیر «صنعت، معدن و تجارت» را نیز پیگیری می‌کنند و به نظر می‌رسد درخواست این دو استیضاح تا هفته آینده به هیئت رئیسه مجلس ارسال شود.

به گزارش میزان، علی‌اصغر یوسف‌نژاد در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، طرح «تقاضای استیضاح» وزیر آموزش و پرورش را اعلام وصول کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: پس از بررسی‌های لازم مطابق ماده ۲۲۳ آیین‌نامه داخلی مجلس طرح استیضاح با امضای ۲۰ نماینده تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده بود که مطابق با ماده ۲۲۵ آیین‌نامه داخلی مجلس، وزیر حداقل ظرف مدت ۱۰ روز موظف به حضور در مجلس و ارائه توضیحات است.

 

تیتر یک
  • گزارش عملیات بازار باز روز چهار شنبه ۸ بهمن

    در روز چهارشنبه ۸ بهمن ۳ هزار و ۶۱۰ میلیارد تومان نقدینگی به بانکها تزریق کرده و ۴ هزار و ۵۹۰ میلیارد تومان نیز به…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید