کدخبر: ۲۳۵۷۹۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اتفاق عجیب در گفتگوی تلفنی عمران خان و ماکرون

اقتصادنیوز: در یک اتفاق عجیب نخست وزیر پاکستان به دلیل مشغله کاری گفتگوی تلفنی از پیش تعیین شده با رئیس جمهور فرانسه را به زمانی دیگر موکول کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، داون نیوز نوشت، «عمران خان» نخست وزیر پاکستان به دلیل مشغله کاری نتوانست با «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه در زمان از پیش مشخص شده صحبت کند.

گزارش‌ها حاکی است پس از تماس تلفنی از سوی دفتر رئیس جمهور فرانسه برای گفتگو با عمران خان وی از مسئولین وزارت خارجه پاکستان خواست گفتگو را به زمان دیگری موکول کنند.

«شاه محمود قریشی» وزیر خارجه پاکستان در خصوص این اتفاق نادر گفت: دیدار عمران خان با اصحاب رسانه قدری طولانی شد و او به دلیل مشغله کاری خود نتوانست با ماکرون گفتگو کند.

وی افزود: گفتگو میان این دو نفر به زودی انجام خواهد شد و عمران خان به دلیل وجود مشغله های کاری نتوانست در زمان تعیین شده با رئیس جمهور فرانسه صحبت کند.

یکی دیگر از مسئولین وزارت خارجه پاکستان که نخواست نامش فاش شود در این خصوص گفت: سفارت فرانسه نامه درخواست صحبت میان ماکرون و عمران خان را تحویل وزارت خارجه داده بود و حتی جزئیات گفتگو را نیز عنوان کرده بود.

با این حال مشغله‌های پیش بینی نشده عمران خان باعث شد که او نتواند پاسخگوی تماس امانوئل ماکرون باشد.

گفتنی برخی از رسانه ها اعلام کرده‌اند: تماس تلفنی میان عمران خان و ماکرون در زمان دیگری انجام شده است ولی هنوز جزئیات گفتگوی این دو نفر اعلام نشده است.