حمایت جالب تاجر ایرانی از تیم ملی والیبال کشور

کدخبر: 239596
اقتصاد نیوز: تیم ملی والیبال کشورمان در سال های اخیر با نمایش های خوب و جذاب خود، طرفداران زیادی در ایران و سایر کشور ها پیدا کرده است. یکی از آنها یک تاجر ایرانی ساکن آمریکا است که تقریبا همه بازی های این تیم را از نزدیک تماشا می کند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم،  از سال 2011، زمانی که خولیو ولاسکو، هدایت تیم ملی والیبال ایران را بر عهده گرفت و تیم ملی، اسم و رسمی برای خود در جهان پیدا کرد، همراه همیشگی تیم ملی در میادین مختلف بوده ولی هرگز این شانس را نداشته که در تهران، تیم مورد علاقه اش را تشویق کند. عباس نیکنام، یک تاجر ایرانی است که گذرنامه کانادای دارد و در حال حاضر برای تشویق تیم ملی والیبال ایران در بلغارستان به سر می برد.

او می گوید: من حدود 15 سال ژاپن زندگی کردم و بعد به کانادا رفتم و گذرنامه کانادایی گرفتم. شغل اصلی من، صادرات و واردات محصولات ژاپنی به کانادا و برعکس است.

نیکنام ادامه می دهد: من اگر فرصت داشته باشم برای تشویق همه ورزشکاران ایرانی به ورزشگاه می‌آیم. من قبل از آمدن به بلغارستان به جاکارتا رفتم و همراه تماشاگران ایرانی ر بازی های آسیایی حضور داشتم.

 

گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از بلغارستان|گفت‌وگو با همراه اول تیم ملی والیبال

همراهی تیم ملی والیبال البته برای او آسان نیست: علاقه من به ورزش ایران و ورزشکاران ایرانی، بسیار زیاد است ولی همراهی تیم در اکثر سفرها، هزینه زیادی برای من دارد که خیلی ها در این مورد از من سوال و حتی توهین هم می کنند. من مدت زیادی کار و درآمدم را پس انداز کردم. اگر بتوانم درآمد بیشتری کسب کنم، باز هم در کنار تیم ملی والیبال در سفرهای آینده خواهم بود.  

نیکنام می افزاید: من از همسر سابقم که ژاپنی بود، جدا شدم و حالا می توانم مدت بیشتری در سفر و همراه تیم ملی والیبال  باشم. اگر توان مالی داشته باشم، هیچگاه برادرانم را در تیم ملی والیبال، تنها نمی گذارم. بازیکنان به من محبت دارند و من باید به هر نحو ممکن محبت آنها را جبران کنم.

وی همچنین می گوید: من حدود 25 سال است که خارج از کشور هستم و هر سال برای مدت کوتاهی برای دیدن خانواده ام به تهران می آیم. متاسفانه تاکنون نتوانسته ام برای تشویق تیم ملی به سالن آزادی بیایم. از خدا می خواهم به من توان بدهد تا سال آینده که ایران 2 هفته میزبان لیگ جهانی است به سالن آزادی بیایم. ملی پوشان برای کشور من زحمت می کشند و من باید آن را جبران کنم.

نیکنانم در پایان گفت: هزینه این سفرها برای من واقعا سنگین است ولی صادقانه فقط می خواهم از تیمم حمایت کنم. من از سال 2011 که ولاسکو هدایت تیم ملی را بر عهده گرفت در تمام رویدادها در کنار تیم ملی والیبال بوده ام. حتی در بعضی مسابقات، تنها ایرانی حاضر در سالن بودم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما