کدخبر: ۲۴۱۵۷۲ لینک کوتاه

حضور بحث برانگیز فوتبالیست ایرانی در کشور تایلند !

​اقتصاد نیوز:تیم بانکوگ تایلند که مهرداد پولادی مدافع سابق تیم ملی ایران را در اختیار دارد، دو هفته پیش از پایان رقابت ها عنوان نائب قهرمانی اش را تثبیت شد.

به گزارش اقتصاد نیوز، مهرداد پولادی یکی از آن نفراتی بود که پرونده سربازی گریبان او را گرفت ولی این بازیکن که در زمان شفاف سازی کارت های پایان خدمت خارج از ایران بود و می دانست با بازگشت باید برای تراکتورسازی یا ملوان بازی کند و پول آنچنانی هم نصیب او نمی شود، از همان جا راه خود را به سوی الشحانیه قطر کج کرد و حالا در آستانه پنجمین سال دوری اش از ایران است.

بانکوگ تایلند روز آینده دیدار هفته سی و سوم فصل را مقابل سوفان باری تیم یازدهم جدول برگزار می کند، اما با توجه به اختلاف 12 امتیازی با بوریرام تایلند که 81 امتیازی است و همینطور داشتن فاصله مناسب با تیم سوم که 54 امتیازی است، خطری رتبه دومی اش را تهدید نمی کند.

مدافع 31 ساله بانکوگ تایلند که رقم قابل توجه 700 هزار دلار طی یک فصل از این تیم دریافت کرده، هنوز هم قصد بازگشت ندارد و با توجه به نوسانات ارز شاید حالا حضور در فوتبال تایلند توفیقی اجباری برای او به شمار برود.

این بازیکن کرجی همین حالا با پیشنهادات خوبی از سوی تیم های دیگر روبرو شده و ماندن در بانکوگ تایلند هم می تواند گزینه دیگر او باشد ولی ترک تایلند و بازگشت به ایران بی شک تنها فکری است که این روزها به سر مدافع چپ تیم ملی ایران در جام جهانی برزیل نخواهد رسید.