کدخبر: ۲۴۲۰۶۹ لینک کوتاه

سرنوشت‌سازترین نقش ممکن برای دو بازیکن پرسپولیس

اقتصاد نیوز:پرسپولیس در حالی امشب مقابل السد قرار می گیرد که نقش دو بازیکن این تیم در این دیدار می تواند ویژه و تاثیر گذار باشد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ورزش سه، محرومیت و مصدومیت بازیکنان پرسپولیس باعث شده تا آنها اکنون شرایط خاصی در پیش از دیدار برابر السد قطر در مرحله نیمه نهایی پشت سر بگذارند.

برانکو در این دیدار حساس همانند فصل گذشته و در همین مرحله با بدشانسی بزرگی مواجه شده و دو بازیکن ویژه‌اش در فاز دفاعی را از دست داده است. حسین ماهینی و محمد انصاری به دلیل مصدومیت و محرومیت در این بازی غایب خواهند بود و کامیابی نیا نیز که می‌توانست شرایط مناسبی برای دفع حملات حریف شکل دهد در این جدال دیگر غایب سرخپوشان خواهد بود.

موضوعی که باعث شده در فقر بزرگ محرومیت نقل و انتقالاتی و نیمکت خالی پرسپولیس، برانکو با تدابیر ویژه‌ای گام به این بازی بگذارد. او در مهمترین تصمیم خود قصد دارد از سیامک نعمتی در این دیدار و در پست دفاع راست سود ببرد تا توازن خط دفاعی‌اش را بالا ببرد. نعمتی که تجربه بازی در پست هافبک و مهاجم را در کارنامه دارد، در جذابترین تجربه خود اکنون باید در سمت راست دفاعی به میدان برود تا هجومی‌ترین مدافع پرسپولیس لقب گیرد. هرچند شجاع خلیل زاده و شایان مصلح نیز توانایی بالایی در حفظ توپ و بازیسازی دارا هستند و سیدجلال حسینی نیز با بهره گرفتن از تجربه بالای خود به خوبی قادر است در فاز تهاجمی به تیم اضافه شود.

دیگر بازیکن تازه وارد پرسپولیس در ترکیب اصلی آدام همتی است؛ بازیکنی که تا پیش از گل زیبا و سه امتیازی‌اش مقابل سپیدرود تنها با لقب نوه سعید راد در تمرین پرسپولیس شناخته می‌شد و اکنون با نمایش کیفیت مناسب خود از این حاشیه خارج شده و به عنوان بازیکن قابل اتکا پرسپولیس و برانکو در این شرایط حساس شناخته می‌شود.

آدام همتی، بازیکن کانادایی الاصل پرسپولیس که فوتبال حرفه‌ای را با حضور در پست مهاجم آغاز کرده، در این فصل از سوی برانکو برای حضور در پست مدافع راست تست شد اما نمایش تکنیکی و موفقیت او در فاز تهاجمی باعث شده تا سرمربی سرخ‌ها در این بازی حساس برای شکل گیری حملات تیم از سمت راست به زوج او و بشار چشم دوخته باشد که به خوبی از پشت سر توسط سیامک نعمتی حمایت خواهد شد.