کدخبر: ۲۴۵۷۰۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

مقصودی: مجلس به وزرای پیشنهادی دوتابعیتی رای نمی‌دهد

اقتصادنیوز؛ حسین مقصودی، نماینده سبزوار در مجلس گفت: مجلس این پیام را به آقای رئیس‌جمهور می‌دهد که قطعاً به افراد دوتابعیتی به عنوان وزیر رای نخواهد داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم؛ حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر گزینه‌های احتمالی وزارتخانه‌های «صمت»،کار، راه و اقتصاد،گفت:احتمالاً رئیس‌جمهور طی دو روز آینده اسامی وزرای پیشنهادی را به مجلس معرفی کند.

وی با بیان اینکه امیدواریم رئیس‌جمهور وزاری را به مجلس معرفی کند که بتوانند در وزارت اقتصاد و کار تحولاتی ایجاد کنند، ادامه داد: اخباری که از انتخاب افراد برای وزارتخانه های اقتصاد و کار در فضای مجازی منتشر می‌شود نشان می‌دهد که دولت بر روی افرادی نظر دارد که رای آوری آنها در مجلس قدری سخت است.

نماینده مردم سبزوار در مجلس با تاکید براینکه گزینه‌هایی که در فضای مجازی مطرح می شوند بیشتر نزدیک به جریان و فرد خاصی هستند، افزود: برخی از این افراد  نیز یا سابقه اقامت در آمریکا را دارند یا خانواده آنها در این کشور اقامت دارند.

مقصودی با بیان اینکه  رئیس‌جمهور باید وزرای را به مجلس معرفی کند که دلسوز نظام باشند، اظهار داشت: فردی باید کرسی وزارت را بر عهده گیرد که  خود  و فرزندانش  تابعیت سایر کشورها را نداشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: مجلس این پیام را به آقای رئیس‌جمهور می‌دهد که قطعاً به افراد دوتابعیتی به عنوان وزیر رای نخواهد داد.