کدخبر: ۲۴۵۷۲۶ لینک کوتاه

قطر بدنبال استخدام داوطلبان افتخاری برای جام جهانی فوتبال

اقتصاد نیوز:قطر آغاز استخدام داوطلبان افتخاری از سراسر جهان برای جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال را اعلام کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، فاطمه النعیمه، مدیر ارتباطات کمیته عالی پروژه‌ها و میراث جام جهانی 2022 قطر از آغاز استخدام داوطلبان افتخاری برای این رقابت‌ها از سراسر جهان خبر داد.

وی در این رابطه به خبرگزاری ریانووستی روسیه گفت: ثبت‌نام برای تمامی افرادی که می‌خواهند داوطلب افتخاری جام جهانی 2022 شوند آزاد است. این کار  به ملیت قطری یا خارجی بستگی ندارد و از هر جای جهان می‌توانند ثبت‌نام کنند. افراد بالای 16 سال قادر به ثبت‌نام هستند و نیازی به سابقه قبلی نیز در این زمینه نیست. پیش از آغاز جام جهانی 2022 آنها را تحت آمورش قرار خواهیم داد و هر داوطلب افتخاری با مهارت‌های مربوط در مراحل مختلف رقابت‌ها حضور می‌یابد. تمامی درخواست‌ها را می‌پذیریم و در برای همگان باز است.

فاطمه النعیمه، مدیر ارتباطات کمیته عالی پروژه‌ها و میراث جام جهانی 2022 قطر ادامه داد: داوطلبان افتخاری برگزیده در مراحل مختلف آماده‌سازی جام جهانی 2022 از جمله افتتاحیه ورزشگاه‌ها و بازی‌های آزمایشی به کار گرفته خواهند شد. داوطلبان در برنامه‌های مختلف ما شامل سازماندهی رویدادها، بازاریابی، کمک به هواداران فوتبال، ارائه خدمات پزشکی، اقامت میهمانان، حمل‌ونقل و امنیت مشارکت می‌کنند. باید اعلام کنم که در حال مذاکره با شرکای محلی و طرف‌های ذینفع هستیم تا هزینه‌های داوطلبان افتخاری به حداقل برسند. ثبت‌نام داوطلبان افتخاری هم‌اکنون نیازمند هیچ هزینه‌ و تعهدی نیست.