کدخبر: ۲۴۷۱۰۶ لینک کوتاه

۲ پرسپولیسی در جمع بازیکنان برتر هفته لیگ قهرمانان آسیا

اقتصاد نیوز:دو بازیکن از از فینالیست ایرانی مهمترین تورنمنت باشگاهی قاره کهن، در فهرست برترین‌های دور برگشت از مرحله نیمه نهای این رقابت‌ها قرار گرفته‌اند.

به گزارش اقتصاد نیوز، در پایان دیدارهای مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مناطق شرق و غرب قاره آسیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) به معرفی برترین‌ بازیکنان دور برگشت پرداخت که نام دو بازیکن پرسپولیس در آن دیده می‌شود.

طبق اعلام کمیته فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا سیامک نعمتی، هافبک پرسپولیس با کسب نمره 7.1 در رده چهارم قرار گرفته و دو پله بالاتر از هم‌تیمی خود علیرضا بیرانوند که به خاطر واکنش‌های فوق‌العاده‌اش در بازی مقابل السد، نمره 6.8 گرفت، ایستاد.

2 پرسپولیسی در جمع بازیکنان برتر هفته لیگ قهرمانان آسیا

سه جایگاه اول رده‌بندی برترین بازیکن این هفته فوتبال آسیا به بازیکنان تیم‌های شرق آسیا اختصاص پیدا کرده است.

دژان دامیانوویچ مهاجم مونته‌نگرویی تیم سوون سامسونگ که در تساوی 3 بر 3 خانگی تیمش مقابل کاشیما آنتلرز گلزنی کرد، نمره 7.6 کسب کرده است. این سی‌و‌هفتمین گل او در لیگ قهرمانان آسیا بود هرچند نتوانست باعث صعود تیمش به فینال شود.

بیشتر بخوانید

گل سیامک نعمتی به السد، نامزد بهترین گل دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا

دومین و سومین بازیکنان برتر این هفته لیگ قهرمانان آسیا هم امتیاز هستند. یکی از آنها دیگر بازیکن سوون سامسونگ، لیم سانگ هیوب است که مانند دامیانوویچ در این هفته گلزنی کرد و بازیکن دیگر هافبک سرجینیو برزیلی‌الاصل از تیم کاشیما آنتلرز است. هر دو بازیکن نمره 7.2 گرفته‌اند.

فهرست برترین بازیکنان این هفته لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر است:

1- دژان دامیانوویچ (سوون سامسونگ) 7.6

2-  لیم سانگ هیوب (سوون سامسونگ) 7.2

      سرجینیو (کاشیما آنتلرز) 7.2

4 - سیامک نعمتی (پرسپولیس) 7.1

5- دیاگو نیشی (کاشیما آنتلرز) 6.9

6- علیرضا بیرانوند (پرسپولیس) 6.8

7- جونگ وو یونگ (السد) 6.6

8- بغداد بونجاح (السد) 6.5