تور ویژه کاشیما برای هوادارانش به مقصد تهران برای بازی با پرسپولیس +عکس

کدخبر: 247738
اقتصاد نیوز:باشگاه کاشیما تور ویژه ای را برای بازی برگشت با پرسپولیس برای هومادارانش ترتیب داده است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایلنا،پس از اینکه بازی رفت دو تیم کاشیما آنتلرز و پرسپولیس انجام شد دو تیم باید یک هفته بعد در ورزشگاه آزادی دیدار برگشت را برگزار کنند تا تیم قهرمان مشخص شود و جام قهرمانی اهدا شود.

در همین رابطه باشگاه کاشیما از هواداران علاقمند خود خواسته تا در صورت علاقه در تور ویژه بازی برگشت شرکت داشته باشند و راهی تهران شوند تا تقریبا یک تور سه روزه را پشت سر بگذارند و از تیم خود هم در تهران حمایت کنند و بازی را در ورزشگاه‌آزادی از نزدیک ببینند.
 

باشگاه کاشیما

اما این تور نکات قابل توجه و جالبی را در دل خود جای داده که در ادامه بعضی از آنها اشاره می کنیم:
 
آغاز تور از روز پنجشنبه 8 نوامبر است. ساعت 22:30 دقیقه مسافرین باید در فرودگاه هاندا حاضر شوند. ساعت 30 دقیقه بامداد جمعه پرواز به سمت دوبی خواهد بود. ساعت 7:30 دقیقه پرواز در فرودگاه دوبی خواهد نشست. ساعت 15 پرواز از دوبی به سمت تهران خواهد بود و ساعت 16:50 دقیقه به تهران می رسند. مسافرین با ماشین اختصاصی به هتل ترانسفر می شوند. در ادامه شام ایرانی به همراه استفاده از شب های تهران مهیای مسافرین ژاپنی خواهد بود. 
 
روز شنبه با صرف صبحانه در هتل آغاز می شود. سپس همراهان این تور ژاپنی تا بعد از ناهار آزاد هستند و می توانند در اختیار باشند. اما آنها می بایست ظهر در هتل حضور داشته باشند تا با اتوبوس به سمت ورزشگاه‌آزادی بروند و بازی را از ساعت 18:30 دقیقه به وقت تهران مشاهده کنند. بعد از مسابقه آنها باید به هتل برگردند و شب را در هتل بگذرانند.
 
و حالا روز یکشنبه. بازهم صبحانه در هتل خواهد بود. بعد ژاپنی ها به همراه تورلیدر به تهران گردی می پردازند. بازدید از کاخ سعدآباد و بازار تجریش از مهمترین برنامه ها خواهد بود. این هواداران ژاپنی می توانند از غذای سنتی ایرانی برای ناهار استفاده کنند و لذت ببرند. شام هم صرف می شود و سپس همگی راهی فرودگاه می شوند.
 
روز دوشنبه با پرواز ساعت 1:30 دقیقه بامداد از تهران به دوبی آغاز می شود. ساعت 4:05 دقیقه پرواز از دوبی به سمت هاندای ژاپن است و آنها ساعت 22:45 دقیقه در فرودگاه خواهند بود و تورشان به اتمام می رسد.
 
در ادامه نکات لازم جهت اخذ ویزا به علاقمندان گفته شده و نکات ضروری هم یادآوری شده است. نکاتی شامل اینکه خانم ها باید روسری داشته باشند و آستین های لباسشان بلند باشد و جوراب استفاده کنند و آقایان هم از شلوارک یا شورت ورزشی استفاده نکنند و لباس آستین بلند داشته باشند. آؤردن الکل و مجله ممنوع است و اصلا همراه خود و با چمدان نیاورند. 
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما