کدخبر: ۲۴۸۶۳۱ لینک کوتاه

سیدجلال حسینی: سیامک نعمتی ضربه بزرگی به پرسپولیس وارد کرد

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تماشاگران روی داور خیلی تاثیر گذاشته بودند و داور نمی‌توانست درست تصمیم بگیرد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدجلال حسینی پس از دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر کاشیما آنتلرز گفت: بازی سختی بود، بچه‌ها خیلی تلاش کردند و متاسفانه 2 گل بد خوردیم و نتیجه را واگذار کردیم. برای بازی سخت در تهران آماده می‌شویم و منتظر هواداران‌مان هستیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: تماشاگران روی داور خیلی تاثیر گذاشته بودند و داور نمی‌توانست درست تصمیم بگیرد، بچه‌های ما هم به خاطر خستگی عصبی بودند. متاسفانه  خواب‌مان هم تنظیم نشده بود.

حسینی تصریح کرد: یک نیمه فوتبال تمام شده و یک نیمه خیلی سخت داریم. امیدوارم تماشاگران بیایند و مردم هم دعا  کنند تا یک روز سخت را خوب پشت سر بگذاریم.

وی درباره این موضوع که کارشناسان داوری می‌گویند گل دوم کاشیما آنتلرز آفساید بود، عنوان کرد: داوری تحت تاثیر بود و اگر گل دوم کاشیما آفساید بود، یک ظلم در فینال آسیا بود. ولی ما برای بازی برگشت آماده می‌شویم. کاشیما یک تیم حرفه‌ای است و ما برای برگشت تلاش می‌کنیم. 

حسینی درباره اخراج سیامک نعمتی گفت: کار سیامک کاملا اشتباه بود، او می‌داند که ما شرایط سختی داریم، کار او بچه‌گانه بود و یک ضربه بزرگ به ما وارد کرد ولی انشالله کسی که جای او بازی می‌کند انشالله بتواند جای او را پر کند.