کدخبر: ۲۴۹۹۱۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
حوادث رانندگی چند روز گذشته در اصفهان ۴۰ مصدوم داشت

حوادث رانندگی چند روز گذشته در اصفهان ۴۰ مصدوم داشت

اقتصادنیوز: رییس مرکز اورژانس پزشکی اصفهان گفت: در سه روز گذشته حوادث رانندگی و مسمومیت با گاز منوکسیدکربن در استان اصفهان جان یک نفر را گرفت و ۴۰ نفر را راهی بیمارستان کرد.

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،غفور راستین رییس مرکز اورژانس پزشکی اصفهان با اشاره به حوادث ویژه اصفهان طی سه روز گذشته اظهار کرد: در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ آبان ماه حوادثی در استان اصفهان رخ داد که این حوادث باعث جان باختن یک نفر و مصدومیت ۴۰ نفر دیگر شد.

وی افزود: واژگونی پراید در اصفهان با دو نفر زخمی و یک کشته، واژگونی پراید در شاهین‌شهر با پنج مصدوم، تصادف پراید با پراید در شاهین‌شهر با هفت زخمی، حادثه رانندگی در جاده نطنز- بادرود با شش مصدوم، واژگونی پژو پارس در شهرضا با شش مصدوم و تصادف پژو و مینی‌بوس در جاده نجف‌آباد- جوزدان با شش مصدوم از جمله این حوادث بودند.

راستین تاکید کرد: همچنین یک مصدوم بر اثر مسمومیت با CO در شهرستان فریدن، سه مسموم در شهرستان سمیرم و چهار مورد مسمومیت با منوکسید کربن در شهرستان نجف‌آباد از دیگر حوادث این چند روز گزارش شد که سه نفر از مصدومان ناشی از استنشاق گاز CO مرد بودند.