کدخبر: ۲۵۰۳۸۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تایید ربودن شدن یک دانش آموز در نورآباد فارس

تایید ربودن شدن یک دانش آموز در نورآباد فارس

اقتصادنیوز: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ممسنی در استان فارس خبر ربودن یک دانش آموز در شهر نورآباد را تایید و تاکید کرد که هنوز علت ربایش و هویت ربایندگان مشخص نشده است.

به گزارش ااقتصادنیوزز؛ ‌رضا امیری بعدازظهر سه شنبه 22 آبان در گفت و گو با ایسنا گفت: صبح روز گذشته (دوشنبه 21 آبان) یک دانش‌آموز در مسیر خانه به مدرسه، توسط عده ای ربوده شده است‌.

امیری در تشریح حادثه گفت: براساس اعلام راننده سرویس و شاهدان، چند خودرو بعد از سد کردن مسیر سرویسی که چند دانش آموز را از منزل آنان در حومه نورآباد به مدرسه منتقل می کرده، با استفاده از اسپری فلفل راننده سرویس را مصدوم و پیاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه ابتدا ربایندگان خودرو و سرنشینان آن که همه دانش آموز بوده‌اند گفت: ربایندگان ابتدا خودر را به همراه تمام سرنشینان به سرقت می برند اما بعد از طی حدود یکی دو کیلومتر، خودرو و تعدادی از دانش آموزان را رها کرده و یک از آنها را به همراه می برند.

امیری با یادآوری اینکه فرد ربوده شده دانش آموز ابتدایی بوده است، تصریح کرد: ربایندگان تنها یک دانش آموز را با خود برده اند و خودرو نیز به همراه تعدادی از سرنشینان رها شده است، گفت: هنوز در خصوص علت ربایش و هویت ربایندگان هیچ اطلاعات موثقی در دست نیست.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ممسنی یادآور شد که این دانش آموز ساکن یکی از شهرک های اطراف شهر نورآباد بوده است، گفت: ‌پیگیری پلیس برای شناسایی ربایندگان و علت وقوع این حادثه ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، روز گذشته نیروی انتظامی در راستای شناسایی ربایندگان، از راننده سرویس مدرسه و دیگر شاهدان بازجویی کرده است.