کدخبر: ۲۵۰۷۹۸ لینک کوتاه

گزارش رسانه های ایتالیا درباره گمشده ایرانی ستاره یوونتوس!

اقتصاد نیوز: چند رسانه ورزشی مطرح ایتالیا درباره کودک ایرانی که هنرنمایی‌اش ستاره تیم فوتبال یوونتوس را مجذوب او کرد، گزارش‌هایی منتشر کرده‌اند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، چند رسانه مطرح ایتالیایی از جمله نشریات گاتزتا دلواسپورت و رپوبلیکا و سایت اسکای اسپورت ایتالیا،‌ درباره کودک ایرانی که هنرنمایی‌اش در زدن ضربات ایستگاه و شادی پس از گلش به تقلید از پائولو دیبالا، توجه مهاجم یوونتوس را جلب کرد، گزارش‌هایی منتشر و از احتمال ملاقات ستاره آرژانتینی با این کودک 10 ساله خبر داده‌اند.

سایت شبکه اسکای اسپورت ایتالیا با اشاره به نحوه آشنا شدن دیبالا با کودک ایرانی ساکن دهدشت (از توابع استان کهگیلویه و بویر احمد) در اینستاگرام،  درخواست بازیکن یوونتوس از طرفدارانش برای معرفی این کودک بااستعداد، کمک تلویزیون ایران برای شناسایی او نوشته است: با کمک تلویزیون ایران، «لا خویا» (لقب دیبالا) فهمید که دیبالای کوچکی که دنبالش می‌گشت چه کسی است و اطلاعات بیشتری درباره او به دست آورد. نام او امیر است و با خانواده‌اش در دهدشت زندگی و در یک تیم محلی بازی می‌کند. اینطور که پیداست او عاشق و دنبال کننده فوتبال ایتالیاست و نیازی به معرفی الگویش نیست. او حتی به خاطر نرسیدن ایتالیا به جام جهانی 2018 گریه کرده است. حالا این قهرمان می‌تواند حتی به ملاقات مستقیم با دیبالا فکر کند تا برای داستان زیبایی که به لطف قدرت فوتبال نوشته شد، پایانی زیبا رقم بخورد.

گاتزتا هم نوشته است: امیر که یک طرفدار دوآشته فوتبال است، اوقات فراغتش را به فوتبال بازی کردن اختصاص می‌دهد و دنبال کننده بازی‌های سری A است. شاید باورتان نشود اما او سال گذشته به خاطر شکست ایتالیا مقابل سوئد در پلی‌آف جام جهانی گریه کرد اما اشک‌های اندوه او خیلی زود می‌تواند به اشک‌های شوق تبدیل شود زمانی که او سرانجام خواهد توانست الگوی خود دیبالا را از نزدیک ملاقات کنند و مهارت‌های دیگری را هم برای زدن بهترین ضربات ایستگاه از او یاد بگیرد.