کدخبر: ۲۵۱۳۹۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

شماتیک احتمالی پرسپولیس مقابل پیکان

اقتصاد نیوز: امروز پرسپولیس یکی از بازی های معوقه خود در لیگ برتر را انجام می دهد. با انجام بازی پرسپولیس و پیکان، شاگردان برانکو مجبور هستند یکی از عجیب‌ترین مسابقات فصل‌شان را برگزار کنند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت نود، لغو شدن سه بازی پرسپولیس بخاطر لیگ قهرمانان آسیا، به مشکل بزرگی برای سرخپوشان تبدیل شده است. پرسپولیس با پنجره بسته اول فصل و دادن تعدادی مصدوم مثل ماهینی و انصاری و عالیشاه، اوضاع چندان خوبی ندارد و حالا، باید از ملی پوشانش هم چشم پوشی کند.

پرسپولیسی‌ها فصل را با ۱۳ بازیکن و یک دروازه‌بان ذخیره آغاز کردند. در طول فصل ماهینی و انصاری تا پایان لیگ خانه نشین شدن و فقط ربیع‌خواه به لیست تیم برگشت. با این اوضاع، آن‌ها در شرایط طبیعی هم کار سختی برای بازی‌های باقی مانده فصل‌شان دارند و فشردگی بازی‌ها برای‌شان دردسر تازه‌ای خواهد بود. با اعلام برنامه جدید سازمان لیگ و برگزاری بازی پرسپولیس و پیکان در فیفادی، یک دردسر جدید هم به لیست دردسرهای آن‌ها اضافه شده است.

برگزار بازی‌های باشگاهی در فیفا دی غیرقانونی نیست و سازمان لیگ اعلام کرده قبلا نامه موافقت پرسپولیس را گرفته و آن‌ها امکان مخالفت با این برنامه را ندارند. پرسپولیس مجبور شده مقابل پیکان به میدان برود و علاوه بر همه محدودیت‌ها، سه بازیکن دیگر را هم در اختیار نخواهد داشت و با بحرانی جدی روبرو خواهد بود. علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی به تیم ملی دعوت شده‌اند و تیم ملی عراق هم بشار رسن را دعوت کرده است. پرسپولیسی‌های تیم امید هم به پرسپولیس برنگشته‌اند و نیمکت را خالی‌تر از همیشه کرده‌اند.

با این شرایط، پرسپولیس با بحرانی جدی روبروست. برانکو باید ترکیب تیمش را با ۹ نفر، در کنار رادوشوویچ و همتی بچیند. مشکل بزرگتر، اینجاست که از این ترکیب هم احتمال دارد یک بازیکن نتواند برای پرسپولیس به میدان بروند. عالیشاه مصدوم است و مشخص نیست بتواند بازی کند و پرسپولیسی‌ها خوش شانس بودند رادوشوویچ یا خلیل‌زاده با اعلام حکم کمیته انضباطی محروم نشدند. در صورت نبود عالیشاه، علوان‌زاده جایگزینش می‌شود. دوشنبه شب با این اوضاع مسابقه عجیبی در انتظار برانکو و تیمش خواهد بود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل پیکان