کدخبر: ۲۵۲۴۲۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
دفع یورش سنگین نظامیان سعودی‌ها در نجران از سوی یمنی‌ها

دفع یورش سنگین نظامیان سعودی‌ها در نجران از سوی یمنی‌ها

اقتصادنیوز: ارتش و کمیته های مردمی یمن دو یورش سنگین نظامیان سعودی در جبهه نجران را دفع کردند و تلفات و خسارات سنگینی به دشمن سعودی وارد کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری مهر ، ارتش و کمیته های مردمی یمن دو یورش گسترده ارتش عربستان به قباله نجران را دفع و شماری از نظامیان سعودی را به هلاکت رساندند و برخی دیگر را زخمی کردند.

یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد: ارتش و کمیته های مردمی دو یورش گسترده مزدوران که با پوشش هوایی سعودی ها به منطقه الصوح در قباله نجران همراه بود را دفع کردند. درگیری ها از صبح جمعه تا پایان شب ادامه داشت.

این منبع یمنی بیان کرد: در جریان دفع این یورش شماری زیادی از نظامیان سعودی کشته و زخمی شدند و نتوانستند اندک پیشروی با وجود حمایت گسترده هوایی داشته باشند.

از سوی دیگر شب گذشته ارتش و کمیته های مردمی یمن سه موشک زلزال۱ به مواضع مزدوران در جبهه جیزان شلیک کردند و این همزمان با حملات توپخانه ای به مواضع سعودی ها بود.

این موشکها به مرکز الدود در جبهه جیزان شلیک شد و توپخانه ارتش  و کمیته های مردمی یمن نیز مرکز تجمع نظامیان سعودی را در شرق جحفان در جیزان هدف قرار دادند.

از سوی دیگر حملات موشکی و توپخانه ای سعودی ها به مناطق مسکونی در صعده امروز هم ادامه پیدا کرد.

جنگنده های ائتلاف سعودی-امریکایی جنوب منطقه الجراحی در استان الحدیده را هم دو بار هدف حملات ددمنشانه خود قرار دادند.