کدخبر: ۲۵۴۴۴۰ لینک کوتاه

دستگیری عجیب فوتبالیست ایرانی در یک پارتی شبانه +عکس

اقتصاد نیوز:مجتبی حسین پور بازپرس سابق دادسرای ارشاد دست به افشاگری بسیار جالبی زده و پرونده یک پارتی شبانه را مطرح کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از روزنامه خبر ورزشی، بازپرس در این باره می‌گوید: «در زمان حضورم در دادسرای ارشاد یک سری پرونده‌های خاص مطرح می‌شد.

خیلی هایش قابل طرح نیست، چون به هر حال به زندگی خصوصی افراد بر می‌گردد. نکته جالب جرائم یا تخلفاتی منتسب به چهره‌های معروف مثل بازیگران و فوتبالیست‌ها بود که مردم به آن علاقه نشان می‌دادند و این هم جای بحث دارد.»

حسین پور در ادامه افزود: «یک موردی داشتیم که مربوط به یکی، دو بازیکن فوتبال بود. چهره‌های مطرح فوتبال بودند و به همین خاطر نمی‌شود اشاره مستقیم کرد، چون می‌خواهیم حرمت‌ها حفظ شود. جالب بود که تا حدودی قصه به فکاهی نزدیک بود. مأموران وارد منزلی می‌شوند که یک جمع خیلی خودمانی دوستان ورزشکار با بانوان غیرورزشکار ترتیب داده بودند. این جمع دستگیر می‌شوند.

در گزارش‌ها اسم فردی بود که بین دستگیر شده‌ها نبود. گزارش‌های دقیق حاکی از این بود که آن شخص در مهمانی حضور داشته است.» او با لبخند ادامه می‌دهد: «این بار مأموران دوباره به صحنه برمی گردند و کل منزل را جست وجو می‌کنند تا اینکه آن شخص معروف را از داخل منبع آب بیرون می‌کشند! تصور کنید شخصی در چنین جایگاه اجتماعی این اتفاق برایش افتاده باشد؟ شاید خنده دار باشد، ولی این اتفاق چقدر می‌تواند شخصیت او و فعالیت حرفه‌ای اش را تحت تأثیر قرار دهد؟»