کدخبر: ۲۵۶۰۱۵ لینک کوتاه

فرمانده انتظامی خوزستان خبر داد؛

بازداشت ۱۰۰ عامل تیراندازی غیرمجاز در خوزستان

اقتصادنیوز؛ حیدر عباس‌زاده، فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری ۱۰۰ نفر از عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیرمجاز خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ حیدر عباس‌زاده با تاکید بر لزوم برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عاملان تیراندازی، اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت عمومی خوزستان و اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز، با برنامه‌ریزی‌های مناسب و ارائه راهکارهای اجرایی دستورات عملیاتی به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان خوزستان ابلاغ شد.

وی تصریح کرد: پلیس اطلاعات امنیت عمومی با همکاری سایر یگان‌های انتظامی و تلاش مستمر در سطح استان خوزستان در چهار روز گذشته در چندین عملیات پی در پی موفق به شناسایی و دستگیری 100 نفر از عاملان تیراندازی‌های غیرمجاز و دارندگان سلاح غیرمجاز شدند.

عباس‌زاده بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد 16 قبضه سلاح جنگی و 88 قبضه سلاح شکاری و جمعا 104 قبضه سلاح غیرمجاز به همراه 833 عدد انواع فشنگ کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: نیروی انتظامی عزم خود را جهت برخورد قانونی با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز و عوامل تیراندازی‌ها جزم کرده و با افراد خاطی هرگز مماشات نخواهد کرد.