کدخبر: ۲۵۶۸۲۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

سومین قربانی میراث فرهاد مجیدی در استقلال

اقتصاد نیوز: آخرین بازیکنی که با پیراهن شماره ۷ استقلال خوش درخشید کاپیتان سابق این تیم، فرهاد مجیدی بود.

مجیدی که در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین چهره‌های استقلال در میان هواداران این تیم است، سال‌های آخر فوتبالش را با پیراهن شماره ۷ در ترکیب این تیم آنقدر درخشید که بعد از او هیچ بازیکنی نتواند سنگینی این پیراهن را تحمل کند.

بعد از مجیدی این پیراهن بر تن بازیکنان دیگری هم رفت که هیچ یک از آنها نتوانستند خاطرات خوش این پیراهن را تکرار کنند. بختیار رحمانی اولین بازیکنی بود که پیراهن شماره ۷ استقلال را بعد از مجیدی بر تن کرد و با این پیراهن موفق نشد. بختیار رحمانی تنها نیم‌فصل در استقلال حضور یافت و با این تیم خداحافظی کرد. حسن بیت‌سعید دیگر بازیکنی بود که این شماره را در استقلال تصاحب کرد و او نیز همان راهی را رفت که پیش از او رحمانی رفته بود.

هرچند در این میان یک نابغه مثل تیام برای مدتی با پیراهن شماره ۷ استقلال خوش درخشید، اما این پیراهن به اعجوبه‌ای مثل تیام هم وفا نکرد و این مهاجم گلزن هم خیلی زود از جمع آبی‌پوشان جدا شد. مارکوس نویمایر دومین بازیکن خارجی و چهارمین نفری بود که بعد از مجیدی صاحب پیراهن شماره ۷ استقلال شد. اما سنگینی این پیراهن را حتی بازیکن باتجربه‌ای مثل نویمایر هم نتوانست تحمل کند تا او نیز به سرنوشت دیگرانی که بعد از مجیدی این پیراهن را بر تن کردند شود.

اگر تیام را قربانی این پیراهن ندانیم، نویمایر را باید بعد از بختیار رحمانی و حسن بیت‌سعید سومین قربانی پیراهن شماره ۷ آبی‌ها بدانیم که تنها نیم‌فصل در این تیم دوام آورد. باید دید که سرانجام چه بازیکنی طلسم این شماره پیراهن را در استقلال خواهد شکست.