کدخبر: ۲۵۸۹۳۷ لینک کوتاه

معمای شگفت انگیز موبایل های«عادل فردوسی پور» +عکس

اقتصاد نیوز: با تولید گوشی های موبایل که دو سیم کارت را پشتیبانی می کنند، کاربرانی که مخاطبان زیادی دارند راحت تر می توانند با آنها درارتباط باشند.این موضوع برای یکی ازمجریان مشهور و محبوب ایران نیز صدق می کند.

به گزارش اقتصاد نیوز،برنامه فوتبالی 90 همچنان یکی از پربیننده ترین برنامه های صدا و سیما است.عادل فردوسی پور مجری این برنامه در شرایطی که اغلب انتقاداتی به این برنامه را دریافت می کند اما با ایجاد آیتم های مختلف و بررسی دقیق تراتفاقات فوتبالی سعی کرده جذابیت این برنامه را حفظ کند.

فردوسی پور در زمانی که این برنامه را روی آنتن دارد پیام های بسیار زیادی از دوستان خود دریافت می کند که این پیام ها به او برای یادآوری نکته ها و سوژه های مختلف برنامه 90 کمک می کند.

عادل که بارها از دریافت حجم زیاد پیام ها در زمان اجرای این برنامه صحبت کرده با استفاده از 3 گوشی موبایل که به احتمال زیاد این گوشی ها دو سیم کارت هم هستند سعی می کند پیام ها و توصیه های اطرافیان را رصد کرده و به بهبود برنامه خود کمک کند. اگر عادل از 6 سیم کارت مختلف در این سه گوشی استفاده کند باید گفت او تعداد قابل توجهی مخاطب در گوشی های خود ذخیره کرده است.

گوشی های موبایل عادل فردوسی پور