کدخبر: ۲۵۹۴۶۷ لینک کوتاه

فرازمینی ها نظاره‌گر ما هستند!

​اقتصاد نیوز:نظریه مربوط به فرازمینی ها یا بیگانگان باستانی بر آن است که صدها هزار سال پیش، فرازمینی هایی با تمدن‌های پیشرفته به ملاقات زمین آمده و در حال حاضر نیز نظاره‌گر زمین از فاصله‌های دور هستند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از گجت نیوز، تئوری مربوط به فرازمینی های باستان معتقد است که ملاقات‌هایی بین فرازمینی ها و اهالی زمین در صدها هزار سال پیش رخ داده و فرازمینی ها در جریان این ملاقات‌ها به انتقال فناوری به زمین پرداخته‌اند و به تمدن بشری کمک کردند تا در طی اعصار مختلف پیشرفت کند. در واقع آنها نظاره‌گر زمینی‌ها هستند.

طرفدارن این نظریه تاکید دارند که تماس بین فرازمینی ها و اهالی کره زمین منجر به پیشرفت‌های بی‌شماری در حوزه فرهنگ، فناوری، زیست‌شناسی و …شده است. این نظریه طی چندین دهه گذشته به بسط و توسعه دیدگاه‌های خود در خصوص تماس بین فرازمینی ها و بشر پرداخته و هم اکنون طرفداران بسیاری را در سراسر دنیا به خود جلب نموده است.

فرازمینی ها از دیدگاه فون دانکن

یکی از پیش‌قراولان و رهبران اصلی این تئوری فردی بود بنام اریک فون دانکن از اهالی کشور سوییس که به همراه تعداد دیگری از پژوهشگران آنچنان به توسعه این دیدگاه پرداختند که دیگر نمی‌توان آن را نظریه‌ای در قالب تئوری توطئه عنوان کرد.

فرضیات آنها در حیطه تماس بین فرازمینی ها با انسان به قدری قدرتمند است که باعث شده تا پژوهشگران جوان به سمت چنین مطالعاتی روی آورند و به بسط هر چه بیشتر آن بپردازند. فون دانکن عقیده دارد که فرازمینی ها به کرات از سیاره ما دیدار کرده و هم اکنون هم در حال نظارت بر ما هستند.

دانکن عقیده دارد فرازمینی‌هایی‌ که که از زمین ملاقات به عمل آورده‌اند، قصد دارند در آینده باز هم به زمین بازگردند و شاید هم اکنون نیز در میان ما باشند. دیگر پژوهشگران همکار و هم‌عقیده با فون دانکن نیز معتقدند که به احتمال زیاد و در صورت تحقق یک شرط مهم، ملاقات بین فرازمینی ها با اهالی زمین صورت خواهد گرفت.

آنها منتظرند تا زمینی‌ها دست از این چند‌دستگی بردارند و رفتار دوستانه‌ای را در مقابل یکدیگر در پیش بگیرند. آنها می‌خواهند بشر به این درک برسد که همه آنها خواهران و برادران یک مجموعه و یا اجتماع هستند. اگر یک خانه‌تکانی اخلاقی بر روی زمین داشته باشیم، به احتمال زیاد فرازمینی ها بار دیگر به ملاقات ما خواهند آمد.

فون دانکن تاکید دارد که انسان باید تواضع بیشتری را در پیش بگیرد و با این دیدگاه زندگی کند که میلیون‌ها گونه موجودات دیگر در سراسر کیهان زندگی می‌کنند و روزگاری برخی از آنها باز هم با زمینی‌ها در تماس خواهند بود. دانکن مشاهده یوفو‌ها را نشانه‌ای از نظارت بر انسان توسط فرازمینی ها عنوان می‌کند و تاکید دارد که فرازمینی ها در حال افزایش شناخت خود از زبان، سلاح‌های مورد استفاده و سیستم‌های مخلف انسان‌ها هستند. در واقع آنها در حال نظارت بر ما هستند.

نباید فراموش کرد که مطابق با گزارشات ارسال شده، مشاهده یوفوها طی سالیان اخیر به مراتب بیشتر شده است. مشاهده یوفو‌ها دیگر تنها یک فانتزی و یا بخشی از تئوری توطئه نیست. کما اینکه شاهد هستیم که دولت‌های مختلف به تدریج به وجود یوفوها اعتراف کرده‌اند که نمونه عینی آن را می‌توانیم در برنامه شناسایی تهدیدات پیشرفته هوا-فضای آمریکا ببینیم. برنامه‌ای که از جانب دولت ارائه شده و هدف عمده آن شناخت اجرام مرموز فضایی است.

صحبت در خصوص موجودات فرازمینی، آدم‌فضایی‌ها، یوفوها و بشقاب‌پرنده‌ها، ملاقات‌ها و گزارشات مردم از برخورد نزدیک با این بیگانگان همواره از جذاب‌ترین موضوعات بوده‌اند. مردم علاقه‌مند هستند تا بدانند که آیا در جهان تنها هستند؟ آیا این احتمال وجود دارد که گونه‌ای از موجودات فضایی در گوشه‌ای دیگر از کیهان و یا ابعادی دیگر، در حال زندگی به سبکی متفاوت یا مشابه با ما باشند؟ برای همه آنها یک سوال مشترک دیگر نیز مطرح است؛ اینکه آن‌ها دارای چه فناوری‌هایی بوده و تا چه اندازه پیشرفته‌تر از ما هستند؟