کدخبر: ۲۵۹۶۵۳ لینک کوتاه

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران:

زمان شاه خود شاه هم حق رأی نداشت

اقتصادنیوز؛ محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران گفت: کشور از استقلال خوبی برخوردار و این یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است درحالی‌که زمان شاه، همه نخست‌وزیران از غرب به کشور تحمیل و حتی خود شاه هم حق رأی نداشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در همایش چلچراغ انقلاب اسلامی در اهواز با اشاره به افتخارات بسیار زیاد انقلاب اسلامی اظهار کرد: فرارسیدن ۴۰ سالگی انقلاب از جمله افتخارات بسیار ارزشمند آن است چون اوج قله انقلاب‌های تاریخی که انقلاب نبوی است، قبل از رسیدن به ۴۰ سال از مسیر منحرف و حکومت به دست افراد شراب‌خوار و ضد دین افتاد.

وی با اشاره به پرورش دانشمندان و فرزانگان بسیار از سوی ملت ایران بیان کرد: این افراد ارزشمند به جامعه جهانی معرفی و دنیا به عظمت آنها غبطه می‌خورد؛ بنابراین علیه حکومت استبدادی و ظلم قیام‌های بزرگ بسیاری انجام و هرگز تسلیم نشدند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: قیام‌های شکل‌گرفته قبل از انقلاب اسلامی ایران یا به نتیجه و یا اینکه مثل نهضت مشروطیت از مسیر منحرف می‌شد.

نقدی با تأکید بر اینکه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران در حالی است که حتی ذره‌ای از آرمان‌های این انقلاب ارزشمند عقب‌نشینی نشده است، تصریح کرد: طی این سال‌ها هیچ‌کدام از فرمان‌های امام راحل فراموش یا خط نخورده است.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران با شعار «نه شرقی و نه غربی» انقلاب اسلامی را مقابله هجمه‌ها و توطئه‌های بسیار نگه داشته‌اند، گفت: توطئه‌های طراحی‌شده علیه انقلاب اسلامی ایران در یک یا دو مورد خلاصه نمی‌شود و در این میان انقلاب ضمن افزایش پایداری خود دشمان را نیز به زیر کشید.

نقدی با اشاره به رو به افول بودن قدرت آمریکا بیان کرد: آمریکا دیگر ابرقدرت نیست چون با ایستادگی و بیدارگری ملت ایران در دنیا این کشور در تمام مؤلفه‌های قدرت به زیر کشیده شده است.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  گفت: دشمنان با حوادث مختلف در کشور و یا تبلیغات دروغین خود به دنبال القای ناکارآمدی نظام اسلامی هستند؛ آنها یک اختلاس سه هزار میلیاردی یا فساد رئیس بانک ملی ایران را به وجود فساد در کل کشور تعمیم می‌دهند درحالی‌که افشای فساد در سطوح بالای دیگر کشورها را ناشی از عدالت و قاطعیت می‌دانند و این موردی است که کشورمان از آن بهره‌مند است.

نقدی در پایان گفت: کشور از استقلال خوبی برخوردار و این یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است درحالی‌که زمان شاه، همه نخست‌وزیران از غرب به کشور تحمیل و حتی خود شاه هم حق رأی نداشت.