کدخبر: ۲۶۰۴۲۲ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

رکوردهایی که در سال ۲۰۱۹ در انتظار «مسی» هستند

اقتصاد نیوز:لیونل مسی، ستاره آرژانتینی دنیای فوتبال، که تا اینجا توانسته رکوردهای زیادی را در دنیای فوتبال جابه‎جا کند، در سال ۲۰۱۹ هم می‎تواند به رکوردهایی دست پیدا کند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری مهر، لیونل مسی با وجود این که دستاوردهای تیمی زیادی در تیم فوتبال بارسلونا داشته، رکوردهای انفرادی زیادی هم به دست آورده است. اما رکوردهای زیادی هستند که او در سال ۲۰۱۹ می‌تواند به آن‌ها دست پیدا کند و در این مطلب به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

اگر بارسلونا در این فصل بتواند سه‌گانه کسب کند، مسی به ۳۶ عنوان تیمی در یک باشگاه می‌رسد و از این نظر با رایان گیگز از منچستریونایتد برابری خواهد کرد.

او همچنین می‌تواند از نظر تعداد بازی دومین بازیکن بارسلونا شود. در حال حاضر در این زمینه سوم است و ۶۵۷ بازی دارد. اگر ۱۸ بازی دیگر انجام دهد اینیستا را پشت سر می‌گذارد و برای پشت سر گذاشتن ژاوی باید بیش از ۷۶۷ بازی انجام دهد.

لیونل مسی

مسی ۱۱ برد با رکورد ۳۳۴ برد در لالیگا که در اختیار کاسیاس است فاصله دارد و می‌تواند این رکورد را هم به زودی از آن خودش کند.

ستاره آرژانتینی همچنین می‌تواند ششمین کفش طلایش را به دست آورد. او می‌تواند برای سومین بار پیاپی به این جایزه دست پیدا کند، کاری که هیچ کس در تاریخ فوتبال نکرده است.

کاپیتان بارسلونا تنها یک هت‌تریک دیگر نیاز دارد که تعداد هت‌تریک‌هایش را به عدد ۵۰ برساند.