کدخبر: ۲۶۱۳۵۹ لینک کوتاه

پیشگویی‌های جالب نوستراداموس برای سال نو میلادی!

اقتصاد نیوز:با آغاز سال جدید، موجی از پیشگویی ها برای سال ۲۰۱۹ میلادی به راه افتاد که از بارزترین آنها به ستاره شناس معروف فرانسوی نوستراداموس تعلّق دارد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از تابناک، در کتاب پیشگویی ها که در سال 1555 میلادی منتشر شده، ستاره شناس فرانسوی گفته که سال 2019 آغازی بر پایان جهان و شروع جنگ جهانی است که سه دهه طول خواهد کشید. اروپا سیل های سنگینی را شاهد خواهد بود و زلزله های فاجعه باری در بین کالیفرنیا و جزیره ونکوور کانادا رخ خواهد داد!

پیشگویی های نوستراداموس برای سال نو میلادی!

بنا بر این گزارش، نوستراداموس روی کار آمدن هیتلر و حوادث یازدهم سپتامبر و... را پیشگویی کرده بود. او در کتابش خبرهای خوشی از سال 2019 میلادی نداده است بلکه بسیار هم ترسناک است. براساس پیشگویی های او جنگ جهانی سوم در این سال آغاز می شود و این اوضاع و احوال نابسامان تا سال 2046 ادامه خواهد یافت. 

در کتاب پیشگویی ها که در سال 1555 میلادی منتشر شده، ستاره شناس فرانسوی گفته که سال 2019 آغازی بر پایان جهان و شروع جنگ جهانی است که سه دهه طول خواهد کشید. اروپا سیل های سنگینی را شاهد خواهد بود و زلزله های فاجعه باری در بین کالیفرنیا و جزیره ونکوور کانادا رخ خواهد داد!

پیشگویی های نوستراداموس برای سال نو میلادی!

با این حال سران جهان برای بهبود آب و هوای کره زمین گِرد هم می آیند و دانشمندان برای توسعه فناوری هایی که زندگی را بهتر از قبل می کند، تلاش خواهند کرد.

در کتاب (پیشگویی ها) Les Propheties بیش از هزار شعر چهار خطی سروده شده توسط نوستراداموس وجود دارد که گفته می شود پیش بینی های این شخص در این شعرها پنهان شده اند.