کدخبر: ۲۶۱۶۱۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
کولاک شدید محور تکاب - ایرانخواه را مسدود کرد

کولاک شدید محور تکاب - ایرانخواه را مسدود کرد

اقتصادنیوز : دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران تکاب گفت: محور تکاب - دو راهی ایرانخواه به علت بارش برف و کولاک شدید مسدود است و رانندگان از تردد شبانه در این محور خودداری کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا ،حبیب الله شیوخی  افزود: هم اینک از محدوده سه راهی حیدرآباد تا روستای کانی کبود در محاصره برف و کولاک شدید قرار دارد و رانندگانی که به طور ضروری قصد عزیمت به شهرهای استان کردستان را دارند از سایر مسیرهای دسترسی از جمله محور تکاب - بیجار تردد کنند.

وی ادامه داد: رانندگان وسایل نقلیه فردا/پنجشنبه/ نیز پیش از تردد در این محور از وضعیت جاده و شرایط کولاکی بودن محور اطلاع یابند و به هشدارهای راهداری برای جلوگیری از حوادث جاده ای و گرفتار شدن در کولاک توجه کنند.

فرمانده پلیس راه شاهین دژ - تکاب نیز در خصوص وضعیت تردد در این محور گفت: محور تکاب - شاهین دژ هم اینک باز بوده اما با توجه به کولاک شدید و نبود دید کافی در جاده تردد در گردنه مایین بلاغ در 35 کیلومتری این محور به سختی امکان پذیر است.

سروان بابک رضانژاد افزود: به علت کولاک شدید و آغاز یخبندان تا ساعاتی دیگر از تردد خودروها و وسایل نقلیه در محور تکاب - شاهین دژ تا صبح فردا جلوگیری می شود.

وی بیان کرد: رانندگان از تردد شبانه در این محور خودداری کرده و فردا /پنجشنبه/ نیز برای تردد در گردنه مایین بلاغ از زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی استفاده کنند و سوخت کافی به همراه داشته باشند.

به گزارش ایرنا راه های دسترسی تکاب در جنوب آذربایجان غربی سخت گذر بوده و دارای گردنه ها و پیچ های خطرناکی به خصوص در محور ایرانخواه و گردنه های مایین بلاغ و ساروق در محور شاهین دژ است.