عذرخواهی نوبخت از خبرنگاران

کدخبر: 263086
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ادامه در پاسخ به گلایه خبرنگاری در خصوص برخورد نامناسب محافظانش با خبرنگاران، عذر خواهی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محمدباقر نوبخت ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از روستای کپری واقع در رودبار جنوب با اشاره به اینکه سفرهای ما برای رفع مشکل محرومان جامعه است، اظهار داشت: با توجه به اینکه عده ای در این منطقه محروم یارانه نمی گیرند دستور رسیدگی به امور یارانه این منطقه صادر می شود.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه یارانه ها از سال آینده استانی می شود؛ علاوه بر سهمیه استان کرمان چهار هزار نفری که در شهرستان رودبارجنوب هنوز یارانه دریافت نمی کنند به سهمیه استان کرمان افزوده خواهند شد.

نوبخت ابراز داشت: با توجه به گزارش های مسئولان در خصوص مسکن و سرویس های بهداشتی طی تماس که امروز با تابش رئیس بنیاد مسکن کشور گرفته شد به زودی مشکلات در این خصوص مرتفع خواهد شد.

وی عنوان کرد: هدیه این سفر به شهرستان رودبار جنوب این است که تمام مشکلات در خصوص سرویس های بهداشتی در منطقه رفع خواهد شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ادامه داد: این منطقه حدود هفت هزار مسکن روستایی نیاز دارد که رئیس بنیاد مسکن کشور در این خصوص قول مساعد پیگیری داد و حدود ۳ هزار و ۴۰۰ بافت فرسود در این منطقه وجود دارد.

نوبخت تصریح کرد:  هر مقدار که این شهرستان نیاز به مسکن روستایی داشته باشد، مازاد بر سهمیه شهرستان به این شهرستان  اختصاص داده می شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در ادامه در پاسخ به گلایه خبرنگار مهر در خصوص برخورد نامناسب محافظانش با خبرنگاران، عذر خواهی کرد و بیان داشت: هیچ فاصله ای بین مسئولان و مردم نیست و ما خاک پای مردم و محرومان و کوچک همه خبرنگاران هستیم و از همه آنها عذر خواهی می کنم.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما