کدخبر: ۲۶۴۲۰۹ لینک کوتاه

حمله به مامور اورژانس با بیل +عکس

اقتصادنیوز: رئیس اورژانس تهران از ضرب و شتم تکنسین اورژانس توسط پدر بیمار به دلیل نامشخص خبر داد و گفت :برای احقاق حقوق تکنسین مجروح شده توسط همراه بیمار خواستار پیگیری از سوی مسئولان قضایی هستیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مشرق، ظهر روز گذشته تکنیسین مرکز اورژانس تهران طی تماس با مرکز اورژانس ۱۱۵ بلافاصله یک دستگاه موتورلانس به شهرک اکباتان اعزام و فرد بیمار توسط تکنسین اورژانسمورد اقدامات اولیه درمانی قرار گرفت.

پیمان صابریان رئیس اورژانس تهران افزود: پس از اقدامات اولیه تکنسین موتورلانس جهت انتقال بیمار به بیمارستان درخواست آمبولانس می‌کند که در این فاصله پدر بیمار ناگهان تکنسین را با مشت و لگد مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد، البته کار به همین جا ختم نمی‌شود و پدر بیمار ناگهان با بیل به دنبال وی می‌کند و تکنسین اورژانس را از ناحیه قفسه سینه نیز مصدوم می‌کند.

صابریان در ادامه گفت: به محض اطلاع مرکز از این حادثه، خودروی آمبولانس دوم به محل تصادف اعزام شد تا علاوه بر بیمار حاضر در آمبولانس، تکنسین مصدوم نیز انتقال پیدا کند.

رئیس اورژانس تهران ادامه داد: اعلام شکایت از فرد ضارب انجام شده و به طور حتم اورژانس تهران پیگیر این موضوع خواهد بود.

پیر حسین کولیوند رئیس اورژانس کشور ضمن تائید این اتفاق گفت: یکی از تکتسین‌های اورژانس تهران به دلیل ضرب و شتم همراه بیمار در منطقه اکباتان تهران مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

حمله به مامور اورژانس با بیل/ اورژانس خواستار پیگیری حقوق تکنیسین اورژانس از سوی مسئولان قضایی شد

وی در ادامه افزود: تا اجرای قانون و برخورد با فرد خاطی سازمان اورژانس از هیچ تلاشی دست بردار نیست و در مقابل خاطیان به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد.

کولیوند برای احقاق حقوق تکنسین مجروح شده توسط همراه بیمار خواستار پیگیری از سوی مسئولان قضایی شد.

این اتفاق تازه‌ای برای تکنیسین اورژانس نیست و ما هر از چند گاهی اخبار ناراحت کننده حمله همراهان بیمار به تکنسین های اورژانس به دلیل ناراحتی از اتفاق رخ داده برای عزیزانشان را شاهد هستیم.

تا کی باید با تکنسین‌های اورژانس این چنین رفتار شود؟ مامورانی که برای بهبود حال بیمار از جان و دل مایه می گذارند نباید با این چنین مواردی رو به رو شوند. قطعاً فرهنگ سازی در این زمینه از وقوع چنین اتفاقات جلوگیری کند