کدخبر: ۲۶۴۷۶۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تمجید اغراق‌آمیز «جام جم» از جانشین عادل فردوسی پور

اقتصاد نیوز:روزنامه جام جم که متعلق به سازمان صدا و سیما است در یادداشتی سعی کرده است با موفق نشان دادن محمد میثاقی در اجرای برنامه ها به جای عادل فردوسی پور، به گونه ای به مخاطب القا کند که نبود عادل تاثیری در روند برنامه های فوتبالی تلویزیون ایجاد نکرده و نخواهد کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز ،تیم سازندگان برنامه تلویزیونی آسیا 2019، تیم جوانی هستند و این جوانی و استفاده از عنصر خلاقیت، دیگر دلیل اصلی موفقیت این برنامه است. محمدحسین میثاقی که حالا از همیشه فعال‌تر شده اطلاعات عمومی بالایی در حوزه ورزش فوتبال دارد، مجری و هدایت‌کننده اصلی این برنامه است.

از جمله ویژگی‌های اصلی میثاقی، ریتم تند اجرای اوست که تناسب خوبی هم با فضای ورزش و فوتبال دارد و به اصطلاح، حوصله مخاطبانش را سر نمی‌برد. میثاقی قبل از شروع هر مسابقه ورزشی، اطلاعاتی قابل توجه از هر دو تیم و بازیکنان آن می‌دهد و تحلیل‌های شخصی‌اش هم شنیدنی است؛ او همچنین در گفت‌وگو با کارشناسانی چون مجید جلالی و امیر حاج‌رضایی که همه از پیشکسوتان فوتبال کشور هستند، ضمن رعایت شرط ادب، تعامل خوبی برقرار می‌کند و به همان اندازه که حفظ ریتم برنامه برایش مهم است، به آنها هم اجازه صحبت کردن می‌دهد.

این تحلیل‌های مطرح شده در قبل از شروع مسابقه و نیز بین دو نیمه، به هر مخاطبی که قدری علاقه‌مند به دنیای فوتبال باشد اجازه می‌دهد احاطه بیشتری پیدا و دانش‌اش را تقویت کند. در واقع صحبت‌های کارشناسی آسیا 2019 نه تنها حوصله‌سربر نیستند، بلکه اطلاعات مفیدی هم به مخاطب می‌دهند و از این حیث جالب توجه هستند