کدخبر: ۲۶۴۹۸۴ لینک کوتاه

استعفای «سیدعباس صالحی» از وزارت ارشاد تکذیب شد

اقتصادنیوز؛ همایون امیرزاده، مدیر کل مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از سمت خود استعفا نداده و خبری را که در این باره منتشر شده است، تکذیب می‌کنم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ همایون امیرزاده روز یکشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: برخی رسانه‌ها امروز خبری منتشر کرده بودند، مبنی بر اینکه سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از سمت خود استعفا داده و نامه استعفایش را تقدیم حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری کرده است.

به گزارش ایرنا، از ساعات اولیه امروز یکشنبه هفتم بهمن ماه 97 برخی رسانه ها اخباری را مبنی بر بالا گرفتن احتمال استعفای سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کابینه دوازدهم دولت تدبیر و امید روی خروجی و کانالها و سایت های خبری منتشر کرده بودند.

در برخی سایتهای خبری به نقل از اسدالله عباسی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی آمده بود: «زمزمه‌هایی نیز درباره تغییر در یکی از وزارتخانه‌های دیگر وجود دارد که تاکنون دولتی‌ها نام این وزارتخانه را اعلام نکردند، اما اعلام کردند احتمالاً با معرفی وزیر بهداشت به مجلس، فرد دیگری برای وزارتخانه‌ای که مد نظر است به مجلس معرفی می‌شود.

پیگیری‌‌ها نشان می‌دهد که این فرد به‌احتمال زیاد سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است. گفته می‌شود او اخیراً استعفای خود را شخصاً تحویل حجت‌الاسلام روحانی داده است.»