کدخبر: ۲۶۶۴۹۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
دادگاه شکایت صالحی امیری علیه نادران تشکیل می‌شود

دادگاه شکایت صالحی امیری علیه نادران تشکیل می‌شود

اقتصادنیوز: دادگاه شکایت سیدرضا صالحی امیری علیه الیاس نادران نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۳ امروز در دادگاه شعبه ۱۰۵۷ کیفری کارکنان دولت در مجتمع قضایی کارکنان دولت برگزار می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، دادگاه شکایت سیدرضا صالحی امیری علیه الیاس نادران نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۳ امروز دوشنبه در دادگاه شعبه ۱۰۵۷ کیفری کارکنان دولت در مجتمع قضایی کارکنان دولت برگزار می‌شود.

نادران در سال ۱۳۹۲ در زمان معرفی صالحی امیری برای تصدی پست وزارت ورزش و جوانان در رد صلاحیت وی برای این پست مواردی را به همراه تنی چند از نمایندگان مطرح نمودند که موجب عدم اعتماد به صالحی امیری گردید.

صالحی امیری در مورد نطق مخالفت الیاس نادران شکایت کرد ولی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اظهارات نادران را بر اساس اصل ۸۶ قانون اساسی و ماده ۹ نظارت بر رفتار نمایندگان مطابق وظایف نمایندگی اعلام نمود و لیکن با پیگیری صالحی امیری و عدم اطلاع نادران از شکایت مطروحه، در مردادماه سال جاری بصورت غیابی دادگاه تشکیل و در آبان‌ماه حکم محکومیت نادران صادر گردید. دادگاه مجددا امروز رسیدگی به پرونده را آغاز خواهد کرد.