کدخبر: ۲۶۷۸۲۶ لینک کوتاه

نتانیاهو:

تل‌آویو نابود شود ایران سالگرد چهل و یکم را نخواهد دید

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در آستانه سفرش به لهستان برای شرکت در کنفرانس ضدایرانی ورشو گفت که ایران در چهلمین سالگرد انقلابشان تهدید کردند که تل آویو و حیفا را نابود می کنند، اگر این کار را بکنند این آخرین سالگردی خواهد بود که جشن می گیرند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در آستانه سفر خود به کنفرانس ضدایرانی ورشو، بار دیگر علیه ایران سخن گفت.
در حالی که به جز تعدادی از کشورهای حاشیه خلیج فارس، اکثر کشورهای دیگر در سطح پایین تر از وزیر خارجه در این کنفرانس آمریکایی شرکت می کنند، نتانیاهو تنها کسی است که به عنوان رئیس دولت در این نشست حضور می یابد.
نتانیاهو در حالی که فلسطین اشغالی را ترک می کرد به خبرنگاران گفت: ما هر روزه علیه ایران و تلاش های برای استقرار در منطقه اقدام می کنیم، از جمله همین دیروز.
وی افزود: ایران ما را تهدید می کند. آن ها در چهلمین سالگرد انقلابشان تهدید کردند که تل آویو و حیفا را نابود می کنند، من گفتم که موفق نمی شوند و اگر این کار را بکنند این آخرین سالگردی خواهد بود که جشن می گیرند.
نتانیاهو که از برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران بسیار عصبانی است، روز گذشته گفت من تهدیدهای ایران را نادیده نمی گیرم اما تحت تاثیر هم قرار نگرفته ام.
نشست ورشو روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در پایتخت لهستان برگزار می شود.