کدخبر: ۲۶۷۹۳۲ لینک کوتاه

جاده کندوان جمعه یک طرفه می شود

اقتصادنیوز: پلیس راه نیروی انتظامی روز چهارشنبه با اعلام برنامه محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محورهای منتهی به مازندران، از یک طرفه شدن جاده کندوان در عصر جمعه هفته جاری خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ پلیس راه کشور، اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) شروع و تا 6 بامداد روز شنبه بیست و هفتم بهمن ادامه خواهد داشت. 
در این مدت تردد هر نوع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی از محورهای کرج – چالوس و هراز ممنوع است. 

** محور چالوس - کرج 
- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز جمعه بیست و ششم بهمن ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 همین روز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود. 
- تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور کرج – چالوس ممنوع است. 

** محور هراز 
- تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است. 
- تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 امروز (چهارشنبه) و همچنین از ساعت 8 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه ( 25 و 26 بهمن ) از محور هراز ممنوع است. 

** وضعیت جوی 
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه ، هوای امروز جاده کندوان صاف است. دمای هوای امروز این منطقه نیز 7 درجه سانتیگراد است. 
همچنین هوای روز پنجشنبه این محور کوهستانی نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش دما پیش بینی شده و دمای هوا نیز در این روز از منفی 1 تا 8 درجه سانتیگراد در نوسان است. 
هوای روز جمعه در این محور صاف تا قسمتی ابری است و دمای هوا نیز بین منفی 1 تا 8 درجه سانتیگراد پیش بینی شد.