کدخبر: ۲۶۸۱۵۲ لینک کوتاه

بیانیه سپاه قصرشیرین علیه برنامه حرکات موزون بانوان در این شهر

ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین نسبت به برگزاری برنامه‌ای شبهه برانگیز و خلاف شئونات اسلامی در این شهرستان واکنش نشان داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، جشنواره ورزشی بانوان در 24 بهمن ماه در محل پارک بسیج شهر قصرشیرین با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و تعدادی از مسئولان محلی برگزار شد که حاوی اقداماتی خلاف شئونات اسلامی و اجرای برنامه حرکات موزون بانوان در انظار عمومی بود.

ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین در بیانیه‌ای با محکوم کردن این اقدام، آن را خلاف جایگاه والا و ارزشمند زن در اسلام دانسته و تصریح کرده است: ما به هیچ عنوان مخالف ورزش بانوان نبوده و حتی با ورزش‌های بانوان که به جایگاه و شأن آن‌ها خدشه‌ای وارد نکند موافق هستیم.

در این بیانیه آمده است: ما در نظام اسلامی زندگی می‌کنیم که بابت حفظ آن خون‌های پاک و مطهری از جوانان رشید را تقدیم نموده‌ایم تا ارزش‌های اسلامی حفظ شود و مسئولان باید به این نکته توجه داشته باشند که در نظام اسلامی دارای مسئولیت هستند و همچنان که رهبرمعظم انقلاب فرمودند علاوه بر جلوگیری از ایجاد مجامع منکراتی،خود نیز بایستی در ارتقای معنویت مردم تلاش کنند.

این بیانیه آورده است: مسئولان باید بدانند که با اجرای این برنامه‌ها قلب خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و امت حزب‌الله را به درد آورده‌اند و هر چه سریع‌تر برای تسکین این درد عذرخواهی نموده و از تکرار آن اکیداً خودداری کنند.

در پایان این بیانیه آمده است: وجب به وجب خاک شهرستان قصرشیرین مزین به خون مطهر شهدایی است که اگر به وصیتنامه‌های این عزیزان نگاهی داشته باشیم در آن بسیار بر حفظ حجاب و ارزش‌های اسلامی تاکید شده است.