کدخبر: ۲۶۸۱۵۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

پروژه‌هایی که در دهه فجر افتتاح نشد

فرماندار قدس گفت: با توجه به شاخص بودن بعضی از پروژه‌های اعلامی دهه فجر، قرار بر این شد در آینده بسیار نزدیک با حضور یکی از اعضای هیئت دولت افتتاح شوند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، طی روزهای منتهی به دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسوولان عالی شهرستان قدس از افتتاح 33 پروژه عمرانی مختلف در سطح شهرستان با هزینه‌ای بالغ بر 174 میلیارد تومان در ایام دهه فجر خبر دادند.

از 33 پروژه ذکر شده 13 پروژه سهم شهرداری قدس و الباقی سهم بخش خصوصی و دولتی بود که قرار بود با حضور مسوولان عالی استان تهران افتتاح شود که تنها 4 پروژه با حضور یکی از معاونین استاندار تهران افتتاح شد.

علی‌اصغر ناصربخت، فرماندار قدس در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در این خصوص اظهار داشت: با توجه به شاخص بودن بعضی از پروژه‌های مورد نظر مانند خط تولید ظروف پلاستیکی در مجتمع نفت پارس و کلنگ زنی مجتمع خدماتی صبای قدس با سرمایه گذاری بخش خصوصی، قرار بر این شد در آینده بسیار نزدیک با حضور یکی از اعضای هیئت دولت افتتاح شوند.

حضور مسوولان عالی دولت در شهرقدس جای بسی افتخار برای مردم و مسوولان قدس است اما نکته مهم اینجاست که عدم برنامه ریزی دقیق و عملی نشدن وعده‌های مزبور نیز چهره‌ مناسبی نخواهد داشت که البته وضعیت اقتصادی امروز جامعه و بالا رفتن هزینه‌های عمرانی در این موضوع بی‌تاثیر نبوده است.