کدخبر: ۲۶۸۱۶۰ لینک کوتاه

نامه تشکل‌های دانشجویی سیستان و بلوچستان به فرمانده قرارگاه قدس

نزدیک به ۵۰ تشکل دانشجویی دانشگاه‌های سیستان وبلوچستان با ارسال نامه‌ای خطاب به سردار محمد مارانی فرمانده قرارگاه قدس سپاه در جنوب شرق کشور؛ ضمن حمایت از تلاش های سپاه پاسداران، اقدام تروریستی در محور خاش_زاهدان را محکوم‌کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، در پی وقوع حادثه تروریستی جاده زاهدان- خاش، تشکل‌های دانشجویی سیستان و بلوچستان به سردار سرتیپ پاسدار محمد مارانی فرمانده جنوب شرق سپاه نامه نوشتند.

در متن این نامه آمده است: بار دیگر ایادی گمراه و خود فروخته جرثومه های فساد منطقه به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا تعدادی از بهترین جوانان این ملت را با انجام اقدامی کور به شهادت رساندند، شهادت ارثی است که امثال این شخصیتهای عزیز از موالیان خود برده اند؛ و جنایت و ستمکاری نیز ارثی است که امثال این جنایتکاران تاریخ از اسلاف ستم پیشۀ خود میبرند.شهادت این پاسداران که هدف مجاهدت در راه اهداف اسلام را برای خود برگزیده اند به دست اشخاص جنایتکاری که عمری به خونخواری و ستمپیشگی گذرانده اند عجیب نیست؛ زیرا "کسی که لباس سپاه پاسداران را بر تن می کند تنها یک تعهد داده است و آن شهادت است"

عجیب آن است که مجاهدان راه حق در بستر بمیرند. عجیب نیست که بسیجیان مکتب روح الله(ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) به شهادت نایل شدند؛ عجیب آن است که ملتهای اسلامی، خصوصاً ملت شریف ایران و مردم وحدت آفرین سیستان و بلوچستان و جوانان غیور دانشگاهها و سایر جوانان عزیز ایران از کنار این مصایب بزرگ که به اسلام و اهل بیت رسول الله صلی الله علیه و آله وارد میشود بی تفاوت بگذرند و به منافقین و مزدوران استکبار فرصت دهند که بهترین جوانان آنان را یکی پس از دیگری مظلومانه شهید کنند. و عجیب تر آنکه دولت جمهوری اسلامی و مجلس شورای اسلامی در همین حین به دنبال تصویب لوایحی هستند که موجب بازشدن راه این جنایتکاران و اربابانشان در ضربه زدن به اسلام می شود.

فرمانده عزیز ما...

حال که با ریخته شدن خون این عزیزان خط مقدم بودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این یادگار گرانقدر امام راحل(ره) چه در جبهه برون مرزی و چه در داخل مرزهای کشور بیش از پیش بر همه روشن شده است جز کسانی که خود را به خواب زده اند!، سعی در تضعیف این نهاد و عدم حمایت از آن توسط مسئولین کشور در ذهن ما دانشجویان گزینه ای جز خیانت آشکار را متصور نخواهد کرد و ازین پس جریان دانشجویان انقلابی در برابر این قبیل کوته بینی ها سکوت نکرده و بدون اغماض عاملان آن را در نزد مردم رسوا خواهد کرد.

سردار عزیز...

بطور قطع آن تصویری که در ذهن ما از صلابت سپاه اسلام به فرماندهی مجاهدانی چون شما وجود داشته و در دل صغیر و کبیر اشرار از بین المللی اش گرفته تا ایادی خود فروخته اش با چنین تحرکات کور و از سر عجز و ناتوانی نه تنها کمترین آسیبی نخواهد دید بلکه ما را بیش از پیش به حرکت درست شما در مسیر نورانی انقلاب مطئن خواهد کرد، لازمه یک انقلاب فداکارى است، لازمه یک انقلاب شهادت و مهیا بودن براى شهادت است. قربانى شدن و قربانى دادن در راه انقلاب و پیروزى آن اجتناب ناپذیر است به ویژه انقلابى که براى خداست و براى دین او، براى نجات مستضعفان است و براى قطع امید جهان خواران و مستکبران از ادامه زورگویی هایشان؛ شهید دادن براى یک انقلاب بزرگ نشانه یک پیروزى و نزدیک شدن به هدف است.

مگر اسلام از شهادت 72 تن برگزیدگان خدا در حکومت جبار بنى امیه خسارت دید؟ و انقلاب عظیم ایران از شهادت هفتاد و چند تن در یک لحظه و هزاران جوانان بزرگوار عاشق خدا و شهادت خسارت دید؟! یا اینکه همین خون ها سبب دوام نهضت شد، حاشاکه ما خوف از شهادت در راه خداوند داشته باشیم.

اینک عده ای که خود را جیش العدل! میخوانند و مدعی خدمت به مردم و قیام براى عدالت هستند در بیغوله ها خزیده و چونان بزدلان در اوج ناتوانی برای رودرویی مستقیم با رزمندگان اسلام دست به انجام عملیات های کور و بدون هدف میزنند، چهره کریهِشان آشکار شده و ناجوانمردانه چنین خدمتگزارانى را از این مردم مى گیرند، و چون دزدان از سوراخ درآمده و غافلگیرانه این گونه مردان فداکار براى ملت و قشر محروم را از محرومین مى ستانند و آن را به حساب قدرت خویش مى آورند و فتحى بزرگ براى خود و اربابان خود مى دانند؛ چه کسى اولى تر از رزمندگان سپاه پاسداران به شهادت است امثال این شهیدان بزرگوار که از پاسداران متعهد و فداکار اسلام هستند و در تمام صحنه هاى انقلاب حضور دارند، یار و مددکار گرفتاران و مستمندان هستند و عمر عزیزشان را صرف در راه پیروزى اسلام و رفع مشکلات انقلاب مى کنند و براى خدمت به خلق و انقلاب سر از پا نمى شناسند.هر جا زلزله مى شود سپاه براى ترمیم خرابی ها حاضر است؛ هر جا که سیل مى آید پاسداران میهن و انقلاب در صف مقدم براى دستگیرى خلق خدا حاضرند.هر جا که عده ای امنیت را از مردم گرفته و شرارت می کنند پاسداران جان برکف سپاه جهت نگهبانی و حراست از مردم میهن وارد صحنه می شوند.

در پایان ما دانشجویان استان سیستان و بلوچستان و فرزندان شما در خط مقدم فرهنگی و تولید علم کشور در این مصیبت هاى بزرگ، که نشانه شکست حتمى دشمنان اسلام و کشور و عجز و ناتوانى و خودباختگى آنان است، هر چه بیشتر مصمم، و در راه هدف اعلاى اسلام و قرآن مجید بر مجاهدات خود افزوده و از پاى نمی نشینیم، همچنین این حادثه را به پیشگاه مقدس بقیة الله الاعظم- روحى فداه- ، امام خامنه ای(مدظله العالی) و ملت عزیز تبریک و تسلیت عرض مى کنیم و از خداوند تعالى براى این شهیدان رحمت و مغفرت، براى ملت بزرگ ایران اسلامی صبر و اجر و براى خانواده محترم این بزرگواران صبر جمیل و اجر جزیل، خواهانیم.