کدخبر: ۲۷۰۴۳۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

روزهای تلخ کریس رونالدو در تورین

​اقتصاد نیوز:رونالدو که در تصمیمی جنجالی رئال مادرید را به مقصد یوونتوس ترک کرد این روزها شرایط خوبی ندارد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایلنا، رونالدو این روزها اوضاع جالبی در یوونتوس ندارد و حتی ذره‌ای شبیه آن ستاره سیری ناپذیر مادرید نیست.

شاید هم آن روزی که پایش را در تورین به زمین گذاشت قلب مادرید کمی شکست اما آقای ستاره مغرورتر ار آن بود که پشت سرش را هم نگاه کند. او همانی بود که آن همه سال برایشان همه کار کرده بود، از گلزنی و شکستن کلی رکورد گرفته تا شکستن طلسم سالیان دراز چمپیونز لیگ ...

نتایج ضعیف رئال در ابتدای فصل به ویژه در لالیگا هم موج انتقادات را به سمت پرز برای از دست دادن ستاره ای چون او روانه کرد اما از آن سو رونالدو با وجود اینکه یک سر و گردن از ستارگان سری A بالاتر است اما در لیگ قهرمانان که میدان سلطنت همیشگیش است نتوانسته مثل همیشه درخشان ظاهر شود. یک نگاه به جدول گلزنان لیگ قهرمانان و تنها گل زده او در این رقابتها شاید برای نشان دادن تفاوت او با سالهای گذشته کافی باشد. اما دیدار چهارشنبه شب یووه با اتلتیکو کار را برای cr7 سخت تر کرد رونالدو با وجود اینکه بد هم بازی نکرد اما نتوانست ان مهره نجات بخشی باشد که از او انتظار می رفت و موج انتقادات به ویژه از سمت رسانه های ایتالیا به سمت او روانه شد . بازی دوباره رونالدو در مادرید خیلیها را به شک انداخت که شاید هم نتایج ضغیف روخی بلانکوس در این فصل اینقدر هم که میگویند تنها وایسته به رفتن ستاره شان نباشد. شاید هم نبود زیدان افسانه ای، مصدومیتهای بیل، افت بازی مودریچ و کروس، بالا رفتن سن بسیاری از ستارگان قدیمی، ضعف خط دفاعی و حتی اختلافات داخلی در رختکن مادریدی ها همه و همه در این نتایج ضعیف موثر بوده اند یا شاید هم تیم به بازی بدون رونالدو عادت نداشته است نتایجی که اتفاقا در هفته های احیر در حال جبران شدن هستند.

حالا همه حتی طرفداران پرو پا قرصش هم شاید گوشه ای از ذهنشان به این فکر کنند که شاید این سانتیاگو برنابئو هم بود که رونالدو را آقای فوتبال دنیا کرد اینقدری که در جهنم مادرید بایستد و انگشتان دستش را به نشانه همه ان چیزی که ماردیدی ها به او هدیه کرده اند به تیم رقیب نشانه رود.

حالا بازی برگشت با اتلتیکو شاید یکی از مهمترین بازیهای کریس تا به امروز باشد بازی که می تواند او را با تیم جدیدش به صحنه رقابت در دنیای فوتبال برگرداند رقابتی که برای او تنها یک بازی و ادامه حضور در لیگ قهرمانان نیست برای کریس ماندن در کمپیونز لیگ یعنی از دست ندادن فرصت برای رقابتی که حالا تنها رقیبش هم دیگر لیونل مسی نیست.

این درست نیست که شکست چهارشنبه شب بانوی پیر را تقصیر رونالدو دانست او حرکتهای خوبی هم داشت که با واکنشهای خوب اوبلاک مواجه شد اما یووه او را خریده تا در روزی که دیگر ستارگانش کم می اوردند تفاوت را رقم زند باید دید رونالدو می تواند آن درخشش همیشگی را در تورین هم دنبال کند و بیانکونری را به قهرمانی در اروپا که همه آرزویش است برساند و ثابت کند متخصص قهرمانی در اروپاست یا مانند ستاره همتایش در تیم رقیب پشیمان خواهد شد از ترک لالیگا و رفتن به لیگی که دیگر مانند اسپانیا بهترین جهان نیست.