تیم فوتبال محبوب ترامپ

کدخبر: 271785
​اقتصاد نیوز:دونالد ترامپ در این سال‌ها بسیار سعی کرده است که خود را به فوتبال نزدیک کند اما از سوی ستارگان فوتبال طرد شده است.

به گزارش اقتصاد نیوز، دونالد ترامپ تا به امروز خود را به صورت رسمی وارد دنیای فوتبال نکرده است و مشخصاً از سوی هیچ‌یک از اعضای خانوادۀ بزرگ فوتبال استقبالی را شاهد نبوده تا همواره مرزی و حدودی میان او فوتبال وجود داشته باشد.

 
تیم محبوب دونالد ترامپ رئیس جمهور دیوانۀ آمریکا لو رفت +عکس
 
 
 
اما جالب است بدانید که ترامپ چندان علاقه‌ای به فوتبال ندارد و پیش‌تر ثابت کرده فوتبال آمریکایی را بیش از هرچیز دیگری می‌پسندد که چندی پیش با ورود به زمین این رقابت‌ها، شدیداً از سوی هواداران هو شد تا بیش از پیش موضع او در برابر ورزش و علی الخصوص فوتبال سختگیرانه و تند شود!
 
 
ترامپ تنها به‌واسطۀ دوستی قدیمی که با برادران گلیزر، مالکان باشگاه منچستر یونایتد در این سال‌ها داشته است، خود را هوادار شیاطین سرخ معرفی کرده است!
 
تیم محبوب دونالد ترامپ رئیس جمهور دیوانۀ آمریکا لو رفت +عکس
 
 
اما این در حالی است که او به واقع چندان درک درستی از فوتبال ندارد و هرگز یک هوادار واقعی آن نبوده است؛ لازم به ذکر است که چندی پیش به دلیل علاقۀ شدید پسر ترامپ به باشگاه آرسنال، یکی از مجریان مشهور تلویزیون بریتانیا، به او پیراهن توپچی‌های لندن را هدیه کرد.
 
تیم محبوب دونالد ترامپ رئیس جمهور دیوانۀ آمریکا لو رفت +عکس

 

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید