کدخبر: ۲۷۳۶۹۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

تعطیل شدن بیزنس همسران مسی و سوارز+عکس

اقتصاد نیوز:آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی و سوفیا بالبی همسر لوئیس سوارز، تصمیم گرفتند تا به تجارت مشترکی که دو سال پیش آغاز کرده بودند پایان دهند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از فوتبالی،همسران دو ستاره بارسا که دوستانی صمیمی هستند، دو سال پیش با همکاری ریکی سارکانی، یکی از شعبه های این فروشگاه کفش را در خیابان دیاگونال بارسلونا افتتاح کرده بودند. 

حالا طبق اعلام آقای سارکانی به وب سایت اینفوآبه، در روز 31 مارس شعبه فروشگاه سرکانی دربارسلونا تعطیل خواهد شد. او دراین رابطه گفته:« در این دوره، آنتونلا و سوفیا نیاز دارند تا زمان بیشتری را برای بزرگ کردن فرزندانشان صرف کنند.» هم همسر مسی و هم همسر سوارز اخیرا سومین فرزندانشان را به دنیا آورده اند. چیرو فرزند سوم مسی اخیرا سه ساله شد و کوچکترین فرزند سوارز چند ماه پیش به دنیا آمد.

تعطیل شدن بیزنس همسران مسی و سوارز در بارسلونا

 

با وجودی که آقای سارکانی اعلام کرده که دلیل تعطیلی این شعبه، مشغله خانوادگی خانم روکوزو و بالبی بوده، اما وانیتاتیس در ماه فوریه اعلام کرده بود که این فروشگاه آنطور که توقع می رفته، سوددهی نداشته و مجموعا 154.040 یورو ضرر داده.

آقای سارکانی درادامه صحبتهایش گفته:« من واقعا از آنتونلا و سوفیا متشکرم. آنها تصمیم گرفتند تا بعد از اجرای پروژه ای زیبا و فراموش نشدنی، پرونده این فروشگاه را ببندند. دو سال پیش در مهمترین خیابان مد اسپانیا، مغازه ریکی سارکانی را باز کردیم. اما این روزها آنتونلا و سوفیا به این نیاز دارند که زمان بیشتری را صرف رسیدگی به امور فرزندان تازه متولد شدشان کنند و تمام انرژی شان را برای خانواده ها به کار بگیرند. همه ما که با جان و دل تجارت کرده ایم می دانیم که چنین تجارتی، مثل یک فرزند، به انرژی و رسیدگی زیادی نیاز دارد و از آنجا که سوفیا بالبی 5 ماه پیش، پسرش لائوتارو سوارز را به دنیا آورده و آنتونلا درگیر امورات چیروی یک ساله است، این دو حسابی درگیر فرزندانشان هستند.»


در ادامه صحبتهای آقای سارکانی می خوانیم:«آنتو و سوفی این روزها زندگی شان را وقف خانواده شان می کنند. چالش فعلی من این است که مارک ریکی سارکانی را گسترش دهم. این همکاری برای من خیلی مهم بود و از این دو خانم متشکرم که به من این فرصت را دادند تا گام بزرگی در اروپا بردارم و چالش فعلی من ورود به بازار آسیاست.»