کدخبر: ۲۷۳۷۱۷ لینک کوتاه

قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد

بارسلونا- منچستر یونایتد؛مهیج و نفسگیر در لیگ قهرمانان

اقتصاد نیوز:قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۹ امروزبه میزبانی سوئیس درشهر نیون برگزار شد و ۸ تیم راه یافته به این مرحله رقبایشان را شناختند.

به گزارش اقتصاد نیوز، ژولیو سزار دروازه‌بان سابق اینتر که با این تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد به عنوان سفیر یوفا در این قرعه کشی حاضر بود تا گوی ها را از داخل گلدان ها درآورد.در پایان این قرعه کشی مشخص شد دو تیم بارسلونا و منچستر یونایتد باید به مصاف یکدیگر بروند که به این ترتیب این سخت ترین و در عین حال مهیج ترین بازی این دوره از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

براین اساس قرعه کشی این مسابقات به این شرح است:

آژاکس........................... یوونتوس

لیورپول........................... پورتو

تاتنهام..................... منچسترسیتی

بارسلونا.................. منچستریونایتد

بازی‌های رفت این مرحله روزهای سه شنبه ۲۰ و چهارشنبه ۲۱ فروردین ماه برگزار می‌شود و دیدارهای برگشت نیز ۲۷ و ۲۸ فروردین ماه برگزار خواهد شد. بازی‌های رفت مرحله نیمه‌نهایی هم در تاریخ‌های 10 و 11 اردیبهشت 98 و بازی‌های برگشت این مرحله هم در تاریخ‌های 17 و 18 اردیبهشت 98 برگزار خواهد شد.اما از این دوره قرعه کشی لیگ قهرمانان تغییر کرده و تیم ها می توانند در صورت صعود حریفان آینده خود را حدس بزنند.به این ترتیب درمرحله نیمه‌نهایی برنده دیدار تاتنهام و منچسترسیتی در نیمه نهایی باید با برنده دیدار آژاکس و یوونتوس دیدار کند. همچنین برنده دیدار منچستریونایتد و بارسلونا نیز باید در مرحله بعد با برنده دیدار لیورپول و پورتو دیدار کند.فینال این دوره از رقابت‌ها در ورزشگاه واندامتروپولیتانو ورزشگاه خانگی اتلتیکومادرید برگزار خواهد شد.همچنین از نکات جالب این دوره این است که هیچ تیم آلمانی در بین ۸ تیم برتر این دوره از رقابت‌ها حاضر نیست. شالکه، بایرن مونیخ و دورتموند از جمله تیم‌های حذف شده در مرحله قبل بودند.