کدخبر: ۲۷۴۵۰۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی :

تعداد مصدومان چهارشنبه سوری به ۷۹ نفر رسید

اقتصاد نیوز:مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی گفت: مطابق آخرین آمار اعلام شده ۷۹ نفر در حوادث چهارشنبه‌سوری در سطح استان دچار مصدومیت شده‌اند.

به گزارش اقتصاد نیوز، مهدی حسینی مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از قزوین، اظهار کرد: بر اساس آخرین آمار از مصدومان مرتبط با حوادث چهارشنبه آخر سال تا ساعت ۲۴ در مجموع 79 نفر مصدوم شده‌اند.

تعداد مصدومان چهارشنبه سوری به ۷۹ نفر رسید

وی افزود: ۳۳ نفر دچار سوختگی، ۱۵ نفر دچار بریدگی و خراشیدگی، ۱نفر دچار قطع عضو و ۳۰ نفر دچار سایر آسیب ها شده اند.

حسینی اعلام کرد: اندام دست با 26 مصدوم بیشترین آسیب را به خود اختصاص داده بود، ۲۲ نفر دچار آسیب به ناحیۀ چشم، ۸ نفر دچار آسیب به سر و گردن و ۲۳ نفر دچار آسیب به سایر اندام‌ها شده بودند.

وی اضافه کرد: از مجموع آسیب‌ها ۲ نفر ارجاع به بیمارستان ۹ نفر بستری در بخش‌های تخصصی،  ۶ نفردرمان در محل ۳۷ نفرترخیص و ۲۵ نفر سایر خدمات بوده‌اند‌.

مدیر  روابط عمومی مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی یاد آور شد: تا ساعت ۲۳ از مجموع مصدومان ۲۲ نفر به بیمارستان شهید رجایی، ۱۱ نفر به بیمارستان شفا تاکستان و ۶ نفر به بیمارستان رازی مراجعه کردند.

وی اضافه کرد: هم چنین ۷ نفر به بیمارستان ولیعصر آبیک، ۵ نفر بیمارستان امیرالمومنین بوئین زهرا، ۱ نفر به بیمارستان پاستور، ۱۶ نفر به بیمارستان ولایت مراجعه کردند.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی در پایان گفت:  ۲ نفر از مصدومان به بیمارستان رحیمیان و ۱ نفر به بیمارستان تامین اجتماعی مراجعه و البته ۶ نفر هم در محل توسط فوریت‌ها درمان شدند.